Представники посольства Естонії в гостях у Школи

06.03.2017 15:36

Традиція зустрічати почесних гостей незмінна в Noosphere Engineering School.
У п'ятницю, 3 березня, нас відвідав H.E. Gert Antsu, посол Естонської республіки, Helen Ennok, другий секретар Посольства Естонської Республіки та Анастасія Михайлова, проєктний координатор з питань розвитку.
В рамках візиту в Дніпро і пізнавальної програми гості не змогли залишити без уваги «маленьку Кремнієву долину України» - Інжинірингову школу.
За традицією, ми познайомили гостей з нашими розробками. В першу чергу, гості дізналися більше про програмний комплекс управління вогнем артилерії ArtOS. Їх цікавили всі деталі - від часу, який пішов на розробку, до нюансів роботи в процесі застосування на практиці.
Після знайомства з мобільним додатком «Моя поліція» гості розповіли, що в Естонії вже впроваджений подібний сервіс, але функціональність і ефективність нашої розробки все ж більш вражає.
Не менший інтерес викликала і робототехнічна лабораторія Школи. Представникам посольства Естонії показали прототип студентських шаф-зарядок, над яким зараз активно працюють наші студенти. Робот Нао обзавівся новими шанувальниками після того, як станцював для гостей, розповів про себе.
Віртуальні очі перенесли гостей на львівське поле, де проходив Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту 2016 за підтримки Noosphere. Далі Михайло Рябоконь, Директор з інновацій в Noosphere, виступив з презентацією компанії. Більш детально зупинилися на слайді, який розповідав про Хакатони, заплановані в українських ВУЗах під егідою Міжнародної авіаційної федерації і Noosphere. Візитери пообіцяли, що посприяють анонсу події в вузах Естонії.
Михайло Рябоконь, Директор з інновацій Noosphere, прокоментував зустріч: «Завжди приємно спілкуватися з зацікавленими в технологіях людьми. До того ж, ми змогли навіть здивувати наших естонських друзів, хоча за темпами впровадження технологій в державних органах управління вони набагато попереду інших європейських держав. Тепер будемо чекати в гості ще й військового аташе Естонської Республіки».
Найбільше гості здивувалися тому, наскільки талановита і продуктивна молодь в Україні, адже побачені продукти розроблені на дуже високому рівні. А ми, в свою чергу, раді надавати можливості для розвитку молодих обдарувань - майданчик для обміну досвідом, матеріально-технічну базу та експертну підтримку.