Концепція та цілі

Інжинірингова школа Noosphere [або Noosphere Engineering School] – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere.

Ми підтримуємо молоді інноваційні стартапи і прагнемо, аби в Україні створювались високотехнологічні продукти світового рівня. Наш головний інструмент – ефективна взаємодія студентів, менторів, технічних експертів та бізнес-практиків. На волонтерських засадах ми ділимося науковими методами вирішення бізнес-задач та розширюємо можливості для майбутніх підприємців і науковців України.

14
лабораторій в 8 містах
20+
технічних експертів
300+
учасників
60+
проєктів
  • Наша Місія

    Ми створюємо ефективну і стабільну startup платформу на базі провідних закладів вищої освіти України для інтеграції наукових підходів у бізнес та створення технологічних продуктів світового рівня

  • Наша Візія

    Noosphere Engineering School прагне стати найбільш компетентним та найвпливовішим українським майданчиком розвитку deep tech інновацій, який об'єднує науку і бізнес

Цінності Noosphere Engineering School

Ми віримо у творчий потенціал кожної людини
Ми віримо в інтелектуальний і творчий потенціал України, заохочуємо та підтримуємо його розвиток
Ми розуміємо відповідальність перед наступними поколіннями за якість життя та збереження навколишнього середовища
Ми підтримуємо проєкти, спрямовані на створення комфортного та безпечного майбутнього людства
Філософію та науку ми вважаємо фундаментом успішних бізнес-проєктів та інноваційних продуктів
Ми відкрито ділимося науковими знаннями та технологічною інфраструктурою
Ми практикуємо самі та підтримуємо в інших принципи колективної творчості