«Моя поліція» тепер повідомляє про будь-яке правопорушення

10.03.2017 00:00

Зустрічайте оновлення сервісу: тепер за допомогою “Моїй поліції” можна повідомити правоохоронцям про порушення, які не тільки загрожують життю людини. Крім кнопки SOS, кожен користувач може натиснути значок заяви, вибрати з меню категорію правопорушення і відправити запит в поліцію. Про це розповів на своїй сторінці Facebook Дмитро Подворчанський, автор ідеї проєкту і керівник групи розробників Noosphere Engineering School:
«Друзі, наша команда розробників додатка “Моя Поліція” представляє вам нове оновлення продукту.
Тепер ви можете викликати патрульну поліцію при будь-яких ситуаціях через додаток.
Все просто. Три кліка і коментар. Ви натискаєте на значок заяви, вибираєте категорію, перевіряєте правильність геолокації, додаєте коментар - і ваш виклик пішов в поліцію. Коли поліція прийме ваш виклик, ви отримаєте повідомлення на смартфон про це.
Основне завдання - спростити ваше життя і заощадити ваш час.
Також прошу вас поставити оцінку додатку і написати відгук в магазинах AppStore і Play Market, деякі хейтери поліції намагалися нас заспамити “одиницями”, але вірю що від вас ми отримаємо тільки п'ятірки за наші старання. Це дуже важливо для нас".
Завантажуйте додаток, вивчайте, ставте оцінки і додавайте ваші відгуки. Google Play, AppStore.
Крім заявлених в новини, ви знайдете ще багато корисних функцій.
Для команди розробників ваші відгуки - це ще один стимул покращувати сервіс і робити життя безпечніше. Завдяки «Моїй поліції» вже врятувано не одна людина. Зараз сервіс працює в Дніпрі, але найближчим часом планується розширення географії.
Слідкуйте за новинами нашого сайту і дізнавайтеся інформацію про оновлення сервісу!