Noosphere StudTechFest підкорив університети Рівного і Львова

03.03.2017 10:01

Останні дні зими для Noosphere Engineering School видалися результативним на співпрацю і налагодження нових контактів з вищими навчальними закладами. 22 і 23 лютого ми підкорили два «Альма Матер» України - Національний університет «Львівська політехніка» та Національний університет водного господарства та природокористування, Рівне. Зустріч зі студентами та представниками академічної науки проходила в рамках вже відомого для київських і черкаських студентів Noosphere StudTechFest.
В першу чергу, слід зазначити теплий прийом Noosphere Dream Team разом з її розробками. Адже Фестиваль - це традиція, яка знаменує початок подальшої плідної співпраці. Найбільше такі заходи надихають студентів, оскільки у них не тільки з'являється можливість подивитися розробки Школи, обмінятися досвідом з однодумцями, а й розповісти про свої проєкти. А також дізнатися про можливості, які відкриває Noosphere для винахідників і отримати шанс на експертну підтримку, інвестиції на розвиток свого проєкту, доступ до науково-технічної бази.

В роботі команди Інжинірингової школи, спільного проєкту Noosphere і провідних університетів України, беруть участь ентузіасти, в тому числі студенти, які одного разу прийшли до нас не тільки зі своїми ідеями, але і готовністю їх реалізувати. В результаті роботи з'явився коптер власної збірки, світлодіодна куля, марсохід, лазерний годинник, додаток «Моя поліція», програмний комплекс управління вогнем артилерії ArtOS і багато інших. Більшість проєктів розробники привезли на StudTechFest, щоб своїм прикладом надихнути винахідників на нові звершення.

В результаті зустрічі Назарій Подольчак, Директор інноваційного центру університету «Львівська політехніка» обговорив з представниками Noosphere плани на подальшу співпрацю, серед яких першим завданням буде оснащення лабораторій майбутнього центру досліджень і проєктної діяльності. Наталія Чухрай, проректор університету з наукової роботи, закликала студентів бути активними в розробці інноваційних проєктів і скористатися шансом, який бізнес надав вищій освіті.

Пораділи майбутньому відкриттю Інжинірингової школи на базі рідного вузу і студенти Національного університету водного господарства та природокористування, Рівне. Про це в урочистій обстановці розповів ректор Віктор Мошинський. Серед проєктів, представлених на експозоні Noosphere StudTechFest, рівненських студентів найбільше зацікавив додаток «Моя поліція», який дозволяє здійснити екстрений виклик поліції і прискорити приїзд на місце події на 10-15 хвилин. Присутні не тільки задавали питання розробнику Дмитру Подворчанському, а й пропонували ідеї щодо поліпшення сервісу. Також учасників Фестивалю зацікавив конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge, про який розповіла Тетяна Булана, директор Інжинірингової школи. Сподіваємося вже в цьому році отримати заявки від представників цих університетів, незважаючи на те, що крайній термін подачі заявок вже близько - 7 березня. Але ми впевнені, що для тих, хто захоплений своєю справою, ніякі дедлайни не страшні.

Зустрічі з представниками університетів Рівного та Львова надихнули нас на подальші звершення. Адже ми побачили вогники ентузіазму в очах студентів, прагнення налагодити співпрацю в особі керівництва ВНЗ. Віримо, що не за горами нові проєкти, кожен з яких допоможе зробити світ трохи краще.

Слідкуйте за оновленнями наших новин і дізнавайтеся про подальші результати спільної роботи!