Нове дітище Інжинірингової школи протестували військовослужбовці

31.10.2015 18:08

29 жовтня студенти та ментори Noosphere Engineering School публічно презентували своє дітище - програмний комплекс управління вогнем артилерії ArtOS. Проєкт був реалізований за 4 місяці під керівництвом Ярослава Шерстюка - офіцера відділу розвитку штабу ракетних військ і артилерії Командування Сухопутних військ ЗСУ. Ярослав - автор спеціалізованого програмного забезпечення "Кріп" для артилеристів, розвідників, топогеодезистів, яке вже рік з успіхом використовується підрозділами ЗСУ.

Новий комплекс дозволить істотно скоротити час підготовки до виконання вогневих завдань артилерії, а також дозволить оптимізувати роботу в ланці знаряддя-взвод-батарея. ArtOS може в автоматичному режимі приймати дані по цілям від подібних систем для вищої ланки, розроблених групою Гіс "Арта", вносити поправки на умови стрільби з балістичних і метеорологічних комплексів.

Презентація комплексу проходила в підрозділах прославленої 55-ої окремої Артилерійської Будапештської орденів Олександра Невського і Богдана Хмельницького бригаді. Перший тест ArtOS пройшов, комплекс очікують випробування на полігоні.

Ми будемо тримати вас в курсі подальшої роботи з удосконалення комплексу ArtOS. Бажаємо розробникам успіхів в нових випробуваннях!