Новий партнер-університет – інноваційна лабораторія онлайн у Чернігові.

04.08.2022 20:00

Вітаємо нового партнера Інжинірингової школи Noosphere! Ним став Національний університет «Чернігівська політехніка».

У нових реаліях ми активно впроваджуємо новий формат співпраці з університетами: онлайн-лабораторії, які передбачають усі переваги роботи в екосистемі Noosphere Engineering School! Отже, Noosphere Engineering School Chernihiv – інноваційна лабораторія онлайн.

Метою такої лабораторії є побудова ефективної взаємодії студентів Чернігова з менторами Noosphere, технічними експертами та бізнес-практиками з усієї України. Онлайн-лабораторія розпочинає діяльність на базі Навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту. Тут готові підтримати молодих винахідників і активних студентів на шляху розробки інноваційних проєктів і стартапів. 

Студенти, які бажають взяти участь у діяльності лабораторії, можуть звертатися до Наталії Сірої, яка стала керівницею цього напряму у НУ «Чернігівська політехніка». Наталія є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування і має значний досвід роботи над інноваційними студентськими проєктами.

28 липня пані Наталія розповіла про діяльність свого Університету керівникам лабораторій Noosphere Engineering School з інших міст України. На презентації «Чернігівської політехніки» були присутні фахівці з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного університету водного господарства та природокористування, Черкаського державного технологічного університету, Національного університету «Запорізька політехніка», КПІ ім. Ігоря Сікорського та Поліського Національного Університету. 

Наталія презентувала інноваційні розробки студентів ННІ електронних та інформаційних технологій і ННІ механічної інженерії, технологій та транспорту, серед яких: проєкти “3D модель Дитинця XVIII століття”, “Перший в Україні електричний катер ближньої морської зони”, мобільний додаток “BeHome” та інші.
Колеги відмітили високий рівень студентських розробок, приємно вразила вмотивованість та креативність студентів і викладачів.

Наталія Сіра та усі ментори Noosphere Engineering School запрошують молодь Чернігова долучатись до інноваційної діяльності.

Разом з нами ви можете розробляти: комерційні стартапи, науково-дослідні й освітні проєкти, соціальні проєкти з інноваційною складовою тощо. Для підтримки студентських ініціатив Noosphere Engineering School надає: безкоштовні консультації менторів і технічних експертів (очно або онлайн), сучасне обладнання та комплектуючі для створення прототипів, маркетингову експертизу та допомогу у формуванні грантових аплікацій. 

Noosphere Engineering School всебічно підтримує проєктну діяльність студентів, адже саме в ній можна набути важливих навичок командної роботи, креативного мислення, ефективного планування часу задля втілення задуманих ідей у життя. Майбутні інженери, науковці та підприємці України отримують з нами практичний досвід створення актуальних проєктів та інноваційних стартапів.

Радо запрошуємо студентів Чернігівської політехніки політехніки приєднуватися до діяльності нової лабораторії.