Сучасні технології відкривають нові можливості

23.06.2017 16:56

Вчора, 22 червня 2017, на базі Noosphere Engineering School та Кафедри космічних інформаційних технологій ДНУ ім. Олеся Гончара відбувся науково-практичний семінар-конференція "Сучасні методи і технології якості матеріалів". Захід пройшов за підтримки Noosphere і харківської компанії Укрінтех. Семінар зібрав більше 70 учасників: викладачів та студентів, а також представників бізнесу.

Основна мета семінару - створити майданчик для об'єднання науки та бізнесу, а також зібрати передових фахівців галузі для обміну досвідом та вирішення практичних завдань.

Програма семінару-конференції включала лекційний блок, а також 3 практичні секції: секція неруйнівного контролю, механічних випробувань та металографії. Такий формат обраний не випадково. На відміну від звичайних конференцій, цей захід дозволив студентам і викладачам не тільки познайомитися з передовими напрацюваннями бізнесу, але і протестувати сучасне обладнання, яке надала компанія Укрінтех. Крім того, в рамках заходу, студенти інженерних спеціальностей змогли задати свої питання практикуючим фахівцям, а експерти галузі, в свою чергу, змогли познайомитися з лабораторною базою ВУЗу та поділитися своїми знаннями.

"На семінарі зібралися ті, хто стежить за сучасними технологіями. Тут можна і отримати експертизу від колег, і побачити готові рішення, і познайомитися з сучасними підходами до промислової розробки. З Noosphere Engineering School і Кафедрою космічних та інформаційних технологій ДНУ ім. Олеся Гончара ми співпрацюємо вперше. Нам дуже імпонує сучасний підхід і зацікавленість фахівців кафедри, тому плануємо продовжувати роботу ", - сказав Сергій Демченко, директор ТОВ НВП Укрінтех.

"У Інжинірингової школі ми прагнемо об'єднати зусилля науки та бізнесу, відкрити перед нашими студентами нові можливості та продемонструвати сучасні розробки у сфері технологій. Завдяки науково-практичного заходу, ми ознайомилися з високотехнологічним обладнанням для вирішення завдань в сфері матеріалознавства, контролю складу і якості матеріалів. Сподіваємося, що в результаті подальшої співпраці у наших студентів з'явиться ще більше можливостей застосувати на практиці отримані в університеті знання і протестувати устаткування партнерів для вирішення навчальних завдань ", - поділилася планами на майбутнє Тетяна Буланова, директорка Noosphere Engineering School.

Незважаючи на те, що захід такого формату проводився на базі Інжинірингової школи вперше, в залі конференції не було вільних місць. Сподіваємося, що семінар буде проходити на щорічній основі, і вже на наступному заході ми продемонструємо розробки в рамках нового партнерства.