Noosphere StudTechFest розширює географію

20.10.2016 15:49

Скоро у студентів з інших міст з'явиться можливість реалізовувати свої проєкти на базі школи. Найближчим часом цими щасливчиками стануть студенти з Черкас.

Сьогодні ми презентували розробки Інжинірингової школи в рамках Noosphere StudTechFest, який відбувся в cтінах Черкаського державного технологічного університету. На експозоні ми продемонстрували марсохід, лазерний годинник, додаток "Моя Поліція", ArtOS. Студенти і викладачі з інтересом вивчали принципи роботи пристроїв.

Зі вступною промовою виступили і. о. ректора університету Олег Григор, проректор з науково-дослідної роботи та матеріального забезпечення Сергій Заболотний.

Фахівці інжинірингової школи виступили з презентаціями своїх розробок. Іван Яцуба розповів про комплекс управління вогнем артилерії ArtOS, а Михайло Фесенко - про робототехнічні розробки Noosphere Engineering School. Найбільш обговорюваним став проєкт "Моя Поліція", про який розповів Дмитро Кібзун. Слухачі запитували про захист персональних даних, частоті помилкових викликів і цікавилися, чи можуть поліцейські отримати доступ до серверів, щоб видаляти дані про власні правопорушення.

Тетяна Булана, директор Noosphere Engineering School, розповіла про можливості участі в грантових заходах Noosphere для студентів і дослідників.

Михайло Рябоконь, співзасновник Noosphere Engineering School, виступив з фінальною доповіддю і розповів про інноваційні технології для збереження екосистем, взаємодії з університетами і про перспективи участі ЧДТУ в стартап-проєктах Noosphere Engineering School.

Сподіваємося, що скоро ми побачимо і протестуємо нові проєкти у виконанні черкаських майстрів інженерного ремесла під заступництвом Noosphere.