Поліцейські Дніпра оцінили додаток «Моя поліція»

23.11.2016 18:39

15 листопада 8 представників поліцейських підрозділів Дніпра взяли участь в одноденному курсі щодо поліпшення комунікації між жителями і поліцією за допомогою додатку “Моя поліція”.

На курсах розробники Дмитро Подворчанський і Дмитро Кібзун представили новий функціонал додатка. Найголовнішим нововведенням від авторів стала функція push-повідомлень, яка передбачає масове інформування всіх користувачів про подію. Тим самим розробники хочуть прискорити процес оповіщення населення про певну подію, виключаючи з цього ланцюга соц.мережі та ЗМІ. Саме по СМС громадяни отримуватимуть життєво важливу інформацію або сприятимуть, наприклад, пошуку зниклих дітей.

22 листопада в приміщенні Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області розробники вручили дипломи учасникам курсу.

Денис Атанязов:

"Ця програма призначена для того, щоб екіпажі патрульної служби якнайшвидше виїжджали на місце події. В освоєнні програми проблем не було. Все зрозуміло і доступно. Почесно бути першовідкривачем цієї програми. Найголовніше, щоб вона приносила користь, допомагала нам і громадянам України , в першу чергу."

Максим Логвиненко:

"Освоювати нове завжди цікаво і корисно. Розвиток - це завжди потрібно, особливо, впровадження нових технологій. Ми живемо в 21 столітті, в якому потрібні нові впровадження, щоб відходити від цієї паперової бюрократії. Спасибі хлопцям. Сподіваємося, у нас все вийде."

Юлія Курочкіна:

"Хлопці дуже дохідливо пояснили. Спасибі їм за це! Це було не стільки страшно освоювати щось нове, скільки відповідально. Познайомившись з даним проєктом на курсах, тепер я готова брати на себе цю відповідальність і нести її в маси".