Презентації проєктів!

24.04.2014 00:00

«Успіх - справа чистого випадку. Це вам скаже будь-який невдаха»

Ментори Noosphere Engineering School знають, що успіх залежить від цілеспрямованості, працьовитості, а також від згуртованості команди. На фінальному занятті програми “Проєктний менеджмент” наші студенти довели, що командний дух - це непереборна сила, яка здатна генерувати найнесподіваніші ідеї.

Всі 4 команди проявили гідний потенціал і презентували вражаючі ідеї.

Переможцем стала команда Immortals з проєктом інноваційної платформи для управління реальними роботами в реальному часі. Цей стартап - свого роду нове слово в геймінг-індустрії. За задумом хлопців, роботами можна буде запросто гратися, керуючи ними за допомогою мобільного телефону, планшета або комп'ютера.

Друге місце зайняла команда ТоБіДам. Вони презентували проєкт, який представляє собою дошку онлайн-оголошень. Тут користувачі зможуть обмінюватися товарами і послугами. Новизна продукту в тому, що це абсолютний С2С і кожен може поміняти свої "хочу" на чиїсь "можу": ремонт iPhone на манікюр, а майстер-клас з вишивки на тренінг по самообороні.

Також вартий уваги соціальний проєкт MIRLE = maximum individual resultative education. Хлопці придумали ресурс, який дозволяє максимально і результативно за короткий проміжок часу отримати необхідну інформацію для індивідуального навчання. Ідея була настільки до душі учасникам команди, що вони навіть зняли промо-відео для MIRLE.

Ще одне актуальне для всіх студентів проєкт YOURCAREER - сайт пошуку стажувань, практик і part-time вакансій. Якраз те, що потрібно 95% сучасних студентів, якщо вірити опитуванням, який спеціально провела команда проєкту.

Перша програма "Проєктний менеджмент" завершена. Але це зовсім не означає, що ми прощаємося з нашими студентами. Так що, слідкуйте за новинами на нашому сайті, і будьте в курсі останніх подій!