Noosphere Engineering School взяла участь в організації Дня кар'єри

12.12.2016 19:01

Працевлаштування - заповітна мета для багатьох студентів і випускників. Хорошим стартом в професійному майбутньому може стати знайомство з Noosphere Engineering School, в тому числі на «Дні кар'єри».

7 грудня під Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся «День кар'єри» для випускників IV-V курсів технічних спеціальностей. Noosphere Engineering School взяла участь в організації щорічного заходу і розповіла про можливості, які відкриті перед молодими фахівцями в її стінах.

«День кар'єри» покликаний забезпечити прямі контакти потенційних роботодавців з випускниками університетів, створити умови для ефективного працевлаштування і розвитку професійної кар'єри молодих фахівців університету. Незважаючи на те, що Дні кар'єри проходять з 2012 року, вперше в цьому році захід організували виключно для представників технічних спеціальностей. Не дивно, адже ринок в сфері інженерії та інформаційних технологій динамічно розвивається, і потреба в перспективних фахівців зростає.

Підводячи підсумки 2016 року, ми порахували, що з усіх учасників лабораторій і програм Інжинірингової школи за 2014 і 2015 рік в 2016 році співпрацю з компанією продовжили 20% кращих студентів. За цей період учасники програм отримали досвід в сфері проєктного менеджменту, Data Mining, креативного менеджменту, робототехніки та електроніки.

«Завдяки зусиллям активних викладачів факультету прикладної математики та представників Інжинірингової школи ми зібрали понад 20 ІТ-компаній на майданчику заходу. В режимі діалогу студенти отримали поради, як ефективно побудувати кар'єру і дізналися більше про те, які навички затребувані на ІТ-ринку. Кращим випускникам ДНУ компанії запропонували можливість працевлаштування та стажування. Студентів зацікавили ініціативи Noosphere Engineering School. На Дні кар'єри ми запланували зустріч з кращими студентами фізико-технічного факультету та плануємо подальшу співпрацю», - розповіла Тетяна Булана, директор Інжинірингової школи, один з організаторів заходу.

Уже через день, 9 грудня, студенти фізико-технічного факультету побували в гостях у Інжинірингової школи, ознайомилися з її розробками і подивилися на новеньку лабораторію космічних технологій. «Планую вже в наступному році взяти участь в дослідженнях лабораторії. Завдяки Дню кар'єри я дізнався про Інжинірингову школу, її численних розробках, про гранти конкурсу Vernadsky Challenge для винахідників. Дуже хочу взяти участь в розвитку космічних проєктів », - розповів Сергій, студент 3 курсу фізико-технічного факультету, майбутній конструктор.