Ментори Школи поділилися знаннями з юними інженерами

23.12.2016 00:00

Перша група школярів у віці від 9 до 14 років завершила навчання в рамках міської програми «ІТ Діти Дніпра». Вручення дипломів відбулося 21 грудня в Noosphere Engineering School. Крім того, в цей день хлопці дізналися більше про 3D-принтери і друк, а також зустрілися з роботом Нао.

В рамках соціального проєкту наші фахівці не тільки діляться знаннями, але і беруть участь в складанні програми навчання. Під час 23 занять діти вивчали комп'ютерну грамоту, основи програмування в середовищі Scratch. До першої групи проєкту «ІТ Діти Дніпра» увійшло понад 20 дітей учасників АТО і переселенців.

«Я сподіваюся, що для дітей це була маленька країна чудес, де дрони літали, роботи говорили, а 3D-принтери друкували те, що діти створювали. Перший модуль - це лише перший крок в неймовірно цікавий світ інженерії та технологій. Під час наступного модуля програми діти створять своїх роботів, які будуть змагатися і виконувати прості завдання. Я дуже рада, що у нас неймовірно багато талановитих дітей, для яких світ технологій - цікавий і повний можливостей. Може бути, саме вони - наші майбутні інженери і круті IТ-шники », - сказала Яника Мірило, президент Української асоціації венчурного і приватного капіталу UVCA, і. о. заступника міського голови Дніпра.

Після участі в програмі маленькі випускники школи відчули в собі сили прийняти виклик в змаганнях анімованих роботів Scratch на фестивалі робототехніки BestRoboFest, який Noosphere організовує 3-4 червня в Дніпрі. Побажаємо їм вдачі!

Ми впевнені, що знання і досвід, якими ми ділимося - це інвестиція в інженерне майбутнє, яке в руках маленьких геніїв. А ми і далі будемо докладати зусиль, щоб допомогти їм знайти покликання в житті і подарувати світу нові корисні винаходи.