У Черкасах відбудеться Воркшоп «СМАРТФОН & IOT: ВІД ГАДЖЕТА ДО КОРИСНОГО ПОМІЧНИКА!»

04.10.2023 09:20

Запрошуємо молодь міста Черкаси на Воркшоп «СМАРТФОН & IOT: ВІД ГАДЖЕТА ДО КОРИСНОГО ПОМІЧНИКА!»

Подія безкоштовна та відкрита для всіх, хто цікавиться IoT, програмуванням та робототехнікою (вік учасників: від 12 до 18 років)

Воркшоп відбудеться 18 жовтня в лабораторії Noosphere Engineering School Cherkasy. Реєстрація обов’язкова, здійснити її можна за посиланням

Початок: 18 жовтня 2018 р. 14:00
Місце проведення: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460, Noosphere Engineering School Cherkasy.

На воркшопі ви дізнаєтесь про особливості розробки мобільних додатків - аспекти написання коду, створення дизайну, їх функціонал та, мережеві протоколи передачі даних.

Програма передбачає розробку учасниками мобільних застосунків двох видів – тренувальний, що дасть уявлення про роботу ІоТ систем на прикладі побутових завдань та функціональний, який учасники створять в ході воркшопу і зможуть надалі використовувати в якості «мобільного» помічника.

Учасники навчаться не просто писати програмний код, а й отримаєте навички розробки комплексних мобільних платформ і зможуть самостійно розробляти власні мобільні застосунки, що у поєднанні з фізичними пристроями дадуть змогу ефективно поєднувати цифровий і фізичний світи.

Реєструйтесь за посиланням.


Захід став можливим завдяки ГО Асоціація Ноосфера та #NoosphereEngineeringSchool, які долучилися до заходів в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code, що фінансується Amazon та SAP і реалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з партнером в Україні:


Ресурсний центр ГУРТ
Meet and Code
#MeetAndCode
#codeEU
#DigitalSkills4All
#amazonfutureengineer
#SAP4Good
#GURT4Code