"Маленька Кремнієва долина в Україні"

26.01.2017 15:17

У Noosphere Engineering School вже стало традицією приймати почесних гостей.
Вчора з робочим візитом нас відвідала Анастасія Дєєва, заступник Міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції. Ми обговорили подальші плани про те, як будемо розвивати додаток «Моя поліція», масштабувати його на всю Україну і розширювати функціонал. У планах - охопити не тільки поліцію, але і інші, не менш важливі для кожного жителя, служби. Подробиці читайте далі.

«У рамках проєкту "Моя поліція" ми вже співпрацюємо кілька місяців. Спільна робота почалася ще до призначення Анастасії Дєєвої на посаду заступника Міністра. Тому головна мета візиту - познайомитися "вживу" з командою і напрацюваннями Інжинірингової школи, - розповів Дмитро Подворчанський, автор ідеї проєкту і керівник групи розробників, - Анастасія з перших днів знайомства з командою і сервісом допомагала розвивати проєкт, пояснювала, як влаштована робота в самому консервативному і великому міністерстві. У свою чергу, міністерство дуже ретельно підходить до вибору партнерів. І можу з упевненістю заявити, що вони націлені на подальшу співпрацю».

«Вчора побувала в маленькій Кремнієвій долині. Ні, не в Штатах, в Україні! - поділилася враженнями про візит в Інжинірингову школу Анастасія Дєєва, - зустрілася з прекрасними розробниками програми «Моя Поліція» в Дніпрі, зокрема з Дмитром Подворчанським. Ця програма допомагає створювати платформу для комунікації органів, поліції і свідомих громадян. Адже за один клік дійсно можна врятувати людське життя!

Це одна з тих ідей, яка спочатку викликає подив і недовіру у оточуючих. Згодом ти знаходиш однодумців і починаєш наполегливо працювати. А результатом стає чудо інтернет-технологій, з яким Поліція стає доступною, ближче до громадян!

Пишаюся розробкою такого чудесного додатки і щиро сподіваюся, що зовсім скоро його масштаби охоплять всю Україну, навіть обігнавши Дніпро. До речі, додатком зацікавилися колеги з Голландії, тому сподіваємося побачити такий сервіс і там.

А ще під час нашої зустрічі з'ясувалося, що наші талановиті гіки з Дніпра розробляють не тільки додатки, але і справжні марсоходи! Спасибі всім, хто робить цей світ безпечнішим, починаючи з України!»

Гостя запевнила, що посприяє тому, щоб прискорити процес масштабування проєкту на всю Україну. У тому, що це відбудеться незабаром, вона не сумнівається. Крім того, в рамках зустрічі обговорили можливу співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій: можливо, з часом в додатку з'явиться можливість виклику пожежних.