Startup Crash Test #1 від Noosphere Engineering School

23.04.2021 19:49

Тестуємо новий формат — Startup Crash Test в Інжиніринговій школі Noosphere. Перший краштест проведемо у середу 28 квітня 2021 із залученням маркетинг-експерта Дар'ї Варги.

Для молодих стартапів така взаємодія з експертом — це можливість ширше поглянути на свій продукт, внести корективи у маркетингову стратегію й позиціювання, і намацати шлях, куди рухатися далі.

Sturtup Crash Test №1 ми проведемо для молодого стартапу QuestUp (СЕО: Михайло Кренцін, Вінниця).
 

ГЕРОЇ ЗАХОДУ

Стартап QuestUp позиціює себе як інструмент для збільшення кількості відвідувачів кав'ярень та кондитерських через гейміфікацію взаємодії закладу та клієнтів. Продукт QuestUp являє собою мобільний застосунок із квестами (завданнями різних типів складності, виконавши які, відвідувач отримує винагороду від закладу). Зараз у команди QuestUp "той самий етап", коли ідея визріла й розвинулась у готовий прототип, але подальші кроки (справді ефективні кроки) ще невизначені.

Чи життєздатна ідея і як це перевірити на реальному ринку? Як просувати ідею та продукт далі? Як (за що) зачепити потенційних інвесторів? Можливість отримати відповіді на ці питання є в команди QuestUp під час Sturtup Crash Test. Принаймні, ми на це дуже розраховуємо :)


ПРО ЕКСПЕРТА

Дар'я працювала в таких компаніях як Genesis, LetyShops, EvoPlay, керували агентством специфічних рішень The Alternativa, запустила стартап UniLink як # 1 Product of the Day.
Також Дар'я з закритими очима може:
- створювати стратегії просування;
- проводити аналітику й оптимізувати маркетинг "костів";
- розвивати ком'юніті та social media.
Крім того, наш експерт —  боженька таргету для блогері, мотоциклістка й домосід з відмінним почуттям гумору.

На подію запрошуємо всіх учасників з усіх наших проєктів, а також менторів та друзів Noosphere Engineering School. Тестуємо формат, та, у разі вдалого старту, робимо його регулярним.

 


Welcome:
28 квітня 2021 о 16:00
Посилання на трансляцію у zoom надішлемо у день проведення івенту через внутрішні канали Noosphere Engineering School.