Медична інформаційна система України вже в дії

27.08.2020 13:16

4 липня 2020 року на App Store з'явилася нова абсолютно безкоштовна для українських лікарів та пацієнтів медична інформаційна система. Мова йде про мобільний додаток МІСУ (Медична Інформаційна Система України). 11 серпня опублікована і Android версія цього додатку.

МІСУ – це перша подібна медична система в Україні, метою якої є полегшення зв'язку між громадянами України та сімейними лікарями.

Завдяки цьому мобільному додатку лікарі зможуть оперативно відслідковувати зміни у стані здоров'я своїх пацієнтів, бачити їх основні скарги та симптоми, а також давати рекомендації сотням пацієнтів у найкоротший час. Всі користувачі МІСУ на мапі додатка зможуть відслідковувати наявність захворювань за обраними симптомами у певних районах (навіть вулицях) міста та знаходити необхідні лікарні. До того ж лікарі матимуть можливість вести додатковий контроль за основними групами ризику пацієнтів та хворими на COVID-19.


Також у цьому додаткулікарі та пацієнти завжди можуть ознайомитися з останніми офіційними новинами НСЗУ та МОЗ України
 

Автори проєкта офіційно запустили додаток вже у декількох клініках м. Рівне та активно працюють над розширенням функцій МІСУ.

У найближчих планах команди розробка та впровадження наступних функцій додатку:

  • Співпраця з сервісом Aspectrum, для можливості перегляду інтерактивних карт з інформацією про зони розповсюдження вибраних хвороб.
  • Дашборди для влади як рекомендації щодо оптимізації ресурсів та роботи з населенням та групами ризиків чи в періоди пандемій.
  • Контроль за ресурсами лікарень (ведення потреб лікарів та медичних закладів)
  • Створення та ведення рейтингів медичних закладів 

 Команда проєкта "МІСУ" складається зі студентів науково-технічної лабораторії Noosphere Engineering School, що діє на базі Національний університет водного господарства та природокористування, Софії Оржеховської, Дмитра Круглова, Миколи Конончука; а також ініціативних інженерів та підприємців міста Рівне – Володимира Шевчука та Олександра Коленчука.
Команда "МІСУ" дякує за підтримку партнерам та експертам, які уможливили якісний запуску цього інноваційного мобільного продукту. Також, МІСУ висловлює щиру вдячність ментору проєкта – Юрію Миколайовичу Ординському, та владі міста Рівне та Рівненської області в особі Сергія Гемберга.
 ЗАВПРОШУЄМО ВАС ДО β-ТЕСТУВАННЯ ЦЬОГО ДОДАТКА: 

  • Посилання на IOS додаток у App Store: link
  • Посилання на Android додаток у Play Market: link

Ващі відгуки, зауваження, рекомендації чи ідеї щодо покращення та розширення функціоналу Медичної Інформаційної Системи України пишіть на електрону адрусе Інжинірингової школи Noosphere [email protected] (з темою листа "МІСУ beta-testing") або у телеграм Noosphere Engineering School @NoosphereEngineering