Проєкт Noosphere Engineering School отримав фінансування на розвиток

27.08.2020 15:21

07-20 вересня 2020 року в Житомирі відбудеться урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня Міста Житомир 2020».

В рамках цього конкурсу учасники проєкту "Homer", що реалізується на базі лабораторії Noosphere Engineering School у Поліському національному університеті* у Житомирі, отримали фінансування на закупівлю частини обладнання, необхідного для реалізації їх ідеї.

Homer – це спеціальний стіл із вбудованим повноформатним тактильним дисплеєм Брайля для людей з вадами зору. Метою даного проєкту є розширення можливостей доступу людей з вадами зору до навчального контенту чи до будь-якої актуальної та якісної інформації.
 Крім того в рамках «Майстерні Міста» команда планує провести зустрічі із залученням осіб, зацікавлених у питаннях підвищення ефективності навчання людей з вадами зору.

Обговорення здійснюватиметься у трьох напрямках:

→ оцінювання якості синтезованого голосу та формування рекомендацій щодо його покращення;

→ ідентифікація основних проблем організації освітнього процесу людей з вадами зору;

→ визначення можливих шляхів вирішення проблем в освітньому процесі за допомогою столу Homer.
 Учасники проєкту (автор, абітурієнт Павло Федоренко та студент ПНУ Святослав Колосівський) вже завершили етап перевірки гіпотези (proof of concept) та створили перший прототип символу Брайля у збільшеному розмірі. Наразі триває робота зі створення синтезованого голосу та прототипу символів у реальному розмірі.

XEc6NE8xaAm64lQ3cxoilCV5vQxD46Wtnu-nb5NqkDp9aGo_FI5oJdKtGVf_zC5aoupGwtqKzqTLjXYHdrVbrYMW8cH55tFivPTmFv_t2Fs6htsRBfaHo-WihXuDjtjq_qw3TOz3 

1aXGMeNPpgIp227bi445vTsmpI7vsHOmk1aMQodarub_QPKPy-I_5iz79-U2NgwPGhNu-okBQrgPMwqGMwishInAiR_BFw6VT56UQjBA8mT0gLMWEYM3xNJfe3RvP5bf0Fvbx9YV 

– * до березня 2020 року – Житомирський національний агроекологічний університет.