Літня школа 2013

20.07.2013 00:00

«Будь-яка реальність є сумою інформаційних технологій»

В рамках проведення II Міжнародної науково-практичної конференції "Стратегічні рішення інформаційного розвитку економіки, суспільства і бізнесу на сучасному етапі" компанія Noosphere організувала Літню школу для студентів.
Програма школи передбачала триденний курс інтенсивного навчання кращих студентів економічних і кібернетичних спеціальностей з різних університетів України за загальним напрямком "ІТ. Економіка. Космос". Лекторами для студентів-учасників виступали кандидати і доктора профільних наук українських університетів. Крім того, студенти отримали можливість заслухати доповіді практиків сфери ІТ-розробок з числа співробітників компанії.

Літня школа - це перший крок Noosphere в створенні Noosphere Engineering School - спільного проєкту компанії і провідних українських університетів, в рамках якого топ-менеджери, викладачі та студенти вищих навчальних закладів-партнерів на постійній основі будуть проводити дослідницькі проєкти, обмінюватися досвідом та ідеями. Проєкт "Noosphere Engineering School" спрямований на організацію плідної взаємодії між класичною наукою і сучасним бізнесом, яка забезпечить ідеальний синтез теорії і практики сфери ІТ-технологій. У свою чергу, такий підхід дозволить мотивувати молодих фахівців до створення інноваційних продуктів.