Загальноєвропейські студентські змагання

22.11.2013 00:00

«Студенти діляться на два типи: ті хто йдуть в гуманітарії і ті, чий IQ вище 80»

18-22 листопада Запорізький національний університет зібрав в своїх стінах інтелектуальну і цілеспрямовану молодь. На базі університету, за підтримки Noosphere, пройшов локальний етап Загальноєвропейських інженерних змагань - EBEC (European BEST Engineering Competition).

EBEC проводяться серед студентів технічних ВНЗ Європи. Змагання проходять щорічно в кілька етапів: локальний - на рівні одного ВНЗ, національний - на рівні країни, регіональний - серед сусідніх країн. Переможці локальних етапів беруть участь в національних/регіональних етапах, переможці національних/регіональних етапів потрапляють до фінального етапу Європейських інженерних змагань.

Уже шостий рік поспіль локальний етап EBEC в Запоріжжі збирає ініціативних і талановитих студентів. Переможці цього етапу візьмуть участь у змаганнях національного масштабу EBEC, які відбудуться у Львові, де визначаться 2 команди лідерів. Саме вони будуть відстоювати честь України на міжнародних змагання в Ризі. Крім того, 4 команди фінального етапу EBEC автоматично зможуть взяти участь в інженерних змаганнях, які відбудуться в Канаді.

Напередодні старту Noosphere Engineering School нам було дуже важливо знати, з якими труднощами стикаються сучасні студенти технічних спеціальностей, і в яких напрямках їм цікавіше розвиватися. Тому, крім спонсорства, Noosphere виступила автором завдання в категорії Case Study (Метод кейсів). 21 листопада 32 учасники спробували вирішити задачу, засновану на реальному досвіді одного з проєктів Noosphere. Якість запропонованих рішень оцінювали топ-менеджери компанії, а також майбутні ментори Noosphere Engineering School - операційний директор Noosphere Михайло Рябоконь і операційний директор Noosphere Nest - Юрій Лецер. Перемогла команда "ХУ", яка розробила цікаву і перспективну бізнес-стратегію щодо запропонованого кейсу.

Вітаємо переможців та чекаємо в гості в нашій Noosphere Engineering School!