Ставте високі цілі

16.06.2015 19:06

«Людина на 80% складається з води. Якщо у людини немає мрії чи мети в житті, то вона всього лише вертикальна калюжа» - Л.Ілюшін.

Команди програми "Проєктний менеджмент" активні і цілеспрямовані. Їх задумки нетипові, а цілі високі. Ми продовжуємо знайомство з ідеями їх проєктів. На фінальному пітчингу 25 червня кожна команда презентуватиме як мінімум два проєкти, один з яких - освітній.

Сьогодні ми познайомимо вас з двома командами. Перша з них називається Big size. Її склад: Костянтин Квятковський, Юрій Ковальчук, Юлія Левчук, Євген Посикира, Андрій Редченко, Денис Руденко, Руслан Халілов. У кожного члена команди є досвід по створенню і розвитку власних проєктів.

Їх перший проєкт - мізкотренажер Brain Combat - мобільний додаток, який дозволить "прокачати" свій мозок і побитися розумом з іншими користувачами за допомогою участі в турнірах.

"На даний момент ми спостерігаємо стійкий тренд на саморозвиток серед молодих людей. Ми хочемо створити додаток, що дозволяє тренувати свій мозок за допомогою 5-хвилинних вправ, виходити на турніри з іншими користувачами і визначати найрозумнішого. Ми об'єднуємо в собі 3 кращі практики, запозичені з інших додатків: розвиток інтелекту за допомогою коротких розважальних вправ; прокачування свого персонажа, заробляючи при цьому ігрову валюту; можливість битися з будь-яким гравцем в одиночному бою або в турнірі, "- розповідає учасник команди Руслан Халілов. Brain Combat допоможе розвивати не тільки базові здатності мозку (реакція, логіка, пам'ять), але і підвищити інтелект та ерудицію за допомогою питань на загальновідомі тематики - наука, бренди, особистості.

Другий стартап - Test2Work. Це веб-сервіс, на якому користувач зможе пройти тести, що підтверджують його професійні знання, необхідні для прийому на роботу. На партнерських умовах тести нададуть сервіси онлайн освіти - coursera тощо. При проходженні тестів, користувачеві порекомендують підтягнути конкретну галузь знань, і будуть запропоновані курси на сервісах-партнерах. Результати пройдених тестів потраплять до рейтингу користувачів, який побачить потенційний роботодавець. При цьому у користувача з'явиться шанс отримати роботу без зайвих співбесід і тестових завдань. Така модель може бути перенесена на рівень вступу до вузів.

Друга команда має назву ЧИРИ, що розшифровується як Надзвичайні Ідеї та Реалізації Ідей. Склад: Євгенія Васильєва, Ксенія Концур, Євген Крупкін, Марина Чорненко, Владимир Стаценко. Вони називають себе безбашенною командою. Кажуть, що ментори тільки підтримують це і допомагають направляти енергію в правильне русло.

"Марина придумує, що продати, я думаю про те, як це продати, Женя надихає Марину на те, щоб щось придумати, Ксюша - головний критик команди. І ми дружно придумуємо, як переконати Ксюшу, що у нас все вийде. Володимир Іванович - наш джерело знань, він нам допомагає радою, але любить і покритикувати. У кожного свої ресурси і ми намагаємося по максимуму їх використовувати,"- розповідає про свою команду Євгена Васильєва.

Проєкти команди соціально орієнтовані. Перший Лі Кар: доктор під рукою. Мобільний додаток, який дозволить вести моніторинг показників людського організму в віртуальній карті - особистому кабінеті користувача. Також за допомогою програми можна буде знайти потрібного/вільного лікаря в базі даних програми по рейтингу і відгуками, записуватися на прийом.

Другий проєкт - "Univerline: speciality constructor", дозволить людям, які хочуть здобути освіту online, не тільки пройти курси з окремих предметів, а й "зібрати свою спеціальність самому". На допомогу тим, хто не впевнений у своєму виборі, на сайті будуть працювати методисти в режимі online. Вони допоможуть відвідувачам підібрати оптимальний набір предметів для отримання потрібної кваліфікації. Набір предметів і програма буде оновлюватися з урахуванням ТОПа затребуваних спеціальностей.