У Noosphere Engineering School студентів навчать створювати ігри

05.06.2015 00:00

«Літо, сонце, море, пляж ... для слабаків»

А в Noosphere Engineering School літо почалося з нової лабораторії. 2 червня в Дніпропетровську стартувала Лабораторія розробки ігор з першою програмою "Unity 3D".

Протягом 10 тижнів фахівці Murka будуть ділитися зі студентами знаннями в сферах геймдева, проєктного менеджменту, гейм-дизайну, маркетингу, архітектури побудови ігор, роботи зі звуком і, звичайно, роботи з платформою Unity 3D.

Відкрив лабораторію вступною лекцією Анатолій Геніс, CTO Murka.

"Наша мета - розвивати культуру геймдева. Ми хочемо докласти всіх зусиль, щоб студенти стали частиною цієї індустрії і могли радіти тому, що в їх ігри грають мільйони користувачів ".

Unity - це інструмент для розробки двох-і тривимірних додатків та ігор, що працює під операційними системами Windows та OS X.

На питання чому саме цю платформу вирішили взяти за основу, Анатолій відповів, що одні з головних переваг Unity - це кроссплатформеність і наявність зручного редактора. На даний момент це один з найбільш швидких движків.

В рамках лабораторії планується відкриття й інших програм: "Графічний дизайн в іграх", "Гейм-дизайн", "Керівник проєкту в іграх".

За кращі питання, правильні відповіді і активність на заняттях студенти отримають шахові фігурки різних рангів. В кінці курсу при підведенні підсумків, найкращі учасники отримають призи від компанії Murka.

Слідкуйте за нашими новинами і успіхами наших студентів!