Vernadsky Challengе by Max Polyakov: підсумки, результати, досягнення

28.04.2015 00:00

"Технології - це все, чого не було, коли ти народився"

24 квітня в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова відбувся фінал конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge організованого Noosphere Ventures і Максом Поляковим.

За два з половиною місяці на конкурс vernadskychallenge.com надійшло понад 130 заявок. Найактивнішими були інноватори з Києва - 34,7% заявок, і Дніпропетровська - 33,9%. Незважаючи на те, що організаційний комітет не ставив перед собою мети вивести Vernadsky Challenge на міжнародний рівень в перший же рік, заявки приходили з Росії, Казахстану, Азербайджану і США. Для участі в фіналі експертна комісія відібрала 12 кращих проєктів (7 інженерних і 5 IT стартапів).

Студенти Noosphere Engineering School не упустили можливості довести, що їх ідеї гідні мільйона. Одна з команд програми "Мікроконтроллерні пристрої" подала на конкурс ідею пристрою BlackCat. Це пристрій пасивної безпеки автомобіля, який аналізує стан транспортного засобу. При виникненні ризику для життя водія пристрій повідомляє певним особам та/або в спеціалізовані служби про проблему із зазначенням місця знаходження транспортного засобу і причину, по якій було відправлено повідомлення. Склад команди: Павло Лаврик, В'ячеслав Лаврушкін, Леонід Олійник, Микита Філічкін.

SmartAir - ще один проєкт, поданий студентами школи на Vernadsky Challenge. Це станція моніторингу і контролю якості повітря в приміщенні. Склад команди: Денис Коваленко, Дмитро Плешкановський, Максим Сич, Дарина Татарченко, Аміра Шеремет.

Пишаємося нашими студентами! Хоча проєкти не пройшли у фінал конкурсу, але були високо оцінені експертами.

Не тільки студенти, а й ментори школи взяли участь в Vernadsky Challenge. Але вже в якості експертів. "Мені сподобалися проєкти, незважаючи на те, що багато хто з них мають потребу в оцінці кваліфікованих фахівців і доопрацювання. Я передбачав кілька стартапів, які вийшли у фінал. Бажаю успіхів всім фіналістам! " - поділився враженнями завідувач лабораторії Робототехники і електроніки Ігор Гомілко.

А переможцями першого конкурсу інженерних та IT стартапів Vernadsky Challenge стали проєкти:

Перше місце і приз в еквіваленті 500 000 грн: команда з Києва представила проєкт Avision Robotics - продукт для комерційного використання дронів.

Друге місце і приз в еквіваленті 300 000 грн: ще одна київська команда з проєктом Інтерактивні 3D муляжі для медичної освіти.

Третє місце і приз в еквіваленті 200 000 грн: команда з Дніпропетровська, яка представила перев'язувальний матеріал з пролонгованим дезінфікуючу дію для використання в польових умовах.

Noosphere Engineering School активно сприяє розвитку інноваційних проєктів. Багато з них не пройшли в фінал Vernadsky Challenge проєктів - дуже перспективні. Деякі сподобалися настільки, що зараз ведемо з ними переговори про подальшу співпрацю. Подробиці поки - секрет. Бажаю всім учасникам не зупинятися на досягнутому. А перевірити свою ідею на життєздатність і навіть відпрацювати на практиці можна в Noosphere Engineering School. Наші ментори допоможуть скласти грамотний бізнес-план, провести технічну експертизу, і просто будуть поруч на кожному етапі становлення вашого стартапу. Так що майбутнім учасникам Vernadsky Challenge 2016 - ласкаво просимо до нас! " - каже директор Noosphere Engineering School Тетяна Булана.

До зустрічі на Vernadsky Challenge 2016!