KPI Upgrade Hackathon за підтримки Noosphere Engineering School

29.03.2023 15:49

Ми підтримали ініціативу від студентської ради факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського і не помилились!

Студенти запропонували проведення хакатону Upgrade Hackathon, присвяченого 125-річчю КПІ. Захід є унікальним, адже це – перший хакатон серед вишів України з модернізації кампусу університету. Учасники мають запропонувати інноваційні проєкти з благоустрою кампусу.


Upgrade Hackathon проходить у два етапи.
ПЕРШИЙ ЕТАП відбувся 25 березня, передбачав реєстрацію команд-учасниць і тематичні лекції для гостей хакатону: «Рішення по благоустрою закордонних ЗВО» та «Пітчинг перед інвестором: інструменти впливу»

Участі у конкурсній програмі хакатону беруть понад 50 студент з 13 факультетів. Вони змагатимуться зі своїми проєктами у категоріях:

  • інноватика та артдизайн,
  • AR/VR,
  • Hardware для Поляни,
  • Безпека кампусу.

"Ніколи не буде зайвим свіжий погляд, тим паче від студентства нинішнього повоєнного КПІ. Коли ми говоримо про категорію "Hardware для Поляни" – це можливість всебічного розвитку: від креативного бачення "місця сили" кожного КПІшника, до певних аспектів урбаністики й архітектури.”
– розповідає в.о. голови студентської ради факультету електроніки, очільник FEL Family, активіст Андрій Грицаненко.

Учасники мають запропонувати свої ідеї щодо покращення території КПІ ім. Ігоря Сікорського, які передбачають використання новітніх технологій і сучасних підходів до облаштування суспільного простору. Noosphere Engineering School разом із командою журі обере переможців і допоможе у втілені найкращих ідей у життя. 

"Проєкти будуть реалізовувати самі студенти, які їх розробляють. А підтримку цім проєктам в плані реалізації, матеріально-технічної бази, наставників і менторів, які знаються на деталях реалізації подібних ідей, нададуть Sikorsky Challenge та Noosphere Engineering School."
– ділиться проєктний координатор Noosphere Engineering School KPI Іван Загорулько. 


ФІНАЛ хакатону відбудеться вже цієї суботи 1 квітня. Чекаємо на круті проєкти у презентаціях команд і будемо слідкувати за втіленням ідей-переможців на практиці у кампусі КПІ ім. Ігоря Сікорського до 1 вересня 2023 року.

Дякуємо за відео КПІмедіа: https://www.youtube.com/watch?v=TSCl-T2U4UM&t