Інжинірингова школа на Copter Race 2017

25.09.2017 00:00

23 і 24 вересня ГО "Асоціація Ноосфера" провела гонки дронів Copter Race на стадіоні "Метеор" у Дніпрі. В цьому році в рамках Copter Race пройшов етап Кубка Світу з дрон-рейсингу і Чемпіонат України з дрон-рейсингу. Noosphere Engineering School взяла участь в організації події.

Лабораторія робототехніки та електроніки спеціально для змагань розробила датчики для фіксації результатів проходження дрона через контрольні пункти (більше 150 шт.). Студенти з різних університетів і кафедр, які роблять проєкти в Noosphere Engineering School, допомагали встановлювати обладнання, розмічати трасу відповідно до вимог Міжнародної авіаційної федерації, а також забезпечували безпеку проведення гонок.

Copter Race вже став щорічним дводенним техно-івентом для всієї родини, який об'єднав видовищні перегони дронів, майстер-класи з управління дронами і збірці ракет, конкурси для глядачів. В офіційних змаганнях взяло участь 40 спортсменів з 4 країн світу, а саме з України, Польщі, Німеччини та Швейцарії. Так, серед учасників виступила перша дівчина дрон-рейсер з Польщі Lexie Janson і кращий пілот Німеччини Andy Hahn, який став переможцем Noosphere Race Cup. Друге місце зайняв представник Швейцарії Dario Neuenschwander, а бронзу забрав українець Віктор Дзензель. Суддями виступили представники двох країн - України та Італії. Серед журі був присутній офіційний представник FAI в Італії Oscar Chinello.

Найбільш видовищними змаганнями стали гонки на нічній трасі. В них взяли участь 13 пілотів. Після заходу сонця траса стала стала ще більш видовищною. Noosphere Engineering School не один день працювали для створенням освітлення на полі.

CopterRace - відмінний привід поспілкуватися із закордонними спортсменами, покерувати дронами, зібратися усією сім'єю Noosphere Engineering School. На таких заходах кожен з учасників відчуває свою важливість і проявляє навички роботи у великій та дружній команді.