Програма JS - HotCode

25.10.2017 00:00

25 жовтня в центрі досліджень і проєктної діяльності Noosphere Engineering School закінчилася програма з вивчення популярної мови програмування JavaScript.

Всього на програму JS HotCode подали понад 60 заявок. Після тестування ментори відібрали 25 студентів, які пройшли навчання.

Програма передбачала менторські заняття з виконанням практичних завдань. Результатом стало виконання проєкту з використанням JavaScript на front-end частини, Nodejs на back-end і супутніх їм технологіями. Всіх учасників поділили на групи. Вони генерували ідеї або приєднувалися до проєктів школи.

Ось деякі з них:

Студенти ДНУ факультету прикладної математики взялися за проєкт електронного журналу відвідування учнів та студентів. Ідея з'явилася досить давно, її реалізація допомагає автоматизувати та оптимізувати процес ведення журналів, економити час і ресурси в навчальних закладах.

Основна робота полягала в розробці сайту з вагомою back-end частиною і відповідно - поділом на кілька рівнів користувачів. Завдяки проєкту, викладачі зможуть контролювати відвідування лекцій і практичних занять, студенти зможуть переглядати свої дисципліни і пропуски через Інтернет. На думку розробників, скоро такі інформаційні системи стануть невід'ємною частиною навчального процесу, і даний сервіс буде затребуваний для більшості ВНЗ.

Друга група студентів цього ж факультету приєдналася до команди, яка розробила першу модель пристрою для зарядки мобільних телефонів - PowerBox. Їх завдання - створити максимально інтерактивний, адаптивний промо-сайт для презентації PowerBox. Роботу над проєктом поділили на дві частини: Front-end та Back-end. При створенні front-end використовувалися технології: html5, css3, framework (bootstrap), анімація javascript. На back-end частині реалізований збір відгуків та контактів. В рамках подальшої роботи сайт планують наповнити контентом і відкрити до нього доступ в мережі.

Взаємодія між учасниками команди здійснювалося за допомогою Trello, GitHub. Крім досвіду, менторської підтримки Олександра Мудрика, нових знайомств і сертифікатів, студенти отримали можливість працевлаштування.

Бажаємо успіхів усім учасникам програм! Слідкуйте за новинами на нашому сайті noosphereengineering.com і на сторінках у соціальних мережах.