У ДНУЗТ пройшов Noosphere StudTechFest

10.11.2017 15:58

8 листопада 2017 в актовому залі ДНУЗТ відбувся фестиваль для студентів StudTechFest, організований Noosphere Engineering School. В рамках заходу студенти Інжинірингової Школи презентували свої розробки, а ментори виступили з надихаючими лекціями. Так, на виставці StudTechFest можна було побачити та вивчити створені студентами марсохід і коптер, розумну розетку, лазерну указку, а також прилад, що передає дотик на відстані.

Головною подією фестивалю стала передача одного з студентських проєктів ректору ДНУЗТ Олександру Миколайовичу Пшинько. Прилад для підзарядки і зберігання мобільних пристроїв PowerBox ДНУЗТ подарувала ГО “Асоціація Ноосфера”, заснована Максом Поляковим.

Авторами проєкту PowerBox виступили студенти 5 курсу факультету Технічна кібернетика: Тетяна Дьоміна і Микита Фролов. Зараз їх команда розширилася до 6 осіб. Всі хлопці - студенти факультету технічної кібернетики ДНУЗТ імені академіка В. Лазаряна.

Ідея універсальної зарядки для телефонів, планшетів та інших мобільних пристроїв виникла у Тані та Микити рік тому, коли вони брали участь в Інноваційному турнірі, організованому Noosphere. Студенти ДНУ ім. О. Гончара та ДНУЗТ ім. В. Лазаряна змагалися в створенні інноваційних продуктів, які здатні поліпшити університетське середовище. Проєкт PowerBox зайняв перше місце і виграв грант на його реалізацію в Noosphere Engineering School.

Сьогодні PowerBox знаходиться на рідному факультеті всіх учасників команди-розробників. Візуально він виглядає як шафа з декількома шухлядами, в яких можна залишати і заряджати гаджети. Усередині кожної секції знаходяться універсальні usb, сумісні з поширеними мобільними пристроями. Відкрити шухляду можна тільки за допомогою відбитка пальця. Так що ваш гаджет знаходиться під надійним захистом!

Після ДНУЗТ команда планує зібрати ще один PowerBox для студентів ДНУ ім. О. Гончара. У майбутньому такі прилади можуть з'явитися і в інших громадських місцях (торговельних центрах, спортзалах, кафе, лікарнях).

Команда PowerBox запрошує всіх бажаючих поділитися своєю думкою про роботу з пристроєм. Також молоді інженери завжди відкриті до нових ідей щодо поліпшення їхнього продукту.