Відкритий обласний математичний турнір «Еврика-2014»

22.10.2014 11:40

«Ученим можеш ти не стати, але математику знати зобов'язаний!»

Цієї суботи, 18 жовтня, відбувся Відкритий обласний математичний турнір «Еврика-2014» для учнів 9-11 класів. Генеральними партнерами та співорганізаторами виступили Noosphere Engineering School спільно з Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара та Дніпропетровським обласним ліцеєм-інтернатом фізико-математичного профілю.

Змагання математиків проводилися вшосте, а його кращі учасники, які в даний момент вже вчаться в університетах, освоюють ази програми «Проєктний менеджмент» Noosphere Engineering School.

Турнір спрямований на популяризацію математики серед учнів. Головна мета заходу - розповісти учням про сучасну математику і її застосування в різних видах людської діяльності за допомогою спеціально підібраної системи задач.

Змагання проходили в трьох номінаціях:

1. Дослідницька олімпіада з математики «Математика і її застосування» (евристичні завдання, спрямовані на популяризацію математичних знань, міні-дослідні завдання трьох рівнів складності, які вимагають в тому числі інтуїтивного мислення);

2. Обчислювальна математика (евристичні завдання, які передбачають роботу з комп'ютером);

3. Математичне моделювання (завдання на побудову і дослідження моделей у фізиці, біології, географії та мовознавстві). Змагання також передбачає активне використання комп'ютерних технологій.

У турнірі взяли участь учні 9-11 класів з Дніпропетровська та області, а також столиці. Перші місця на конкурсі посіли представники Дніпропетровська: Володимир Бойко (9 клас), Давид Шіроян (10 клас) та Арсеній Шуліков (11 клас).

З 18 переможців турніру 14 дніпропетровців, з яких 10 - учні Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю.

Вітаємо переможців та чекаємо в гості в нашій Noosphere Engineering School!