Другий тиждень занять програми "Проєктний менеджмент"

17.10.2014 18:23

«Записуйте всі свої "хочу", і потім вони стануть вимогами до розробника» - Тетяна Булана, директор Noosphere Engineering School.

Другий тиждень програми «Проєктний менеджмент» пройшов насичено. Ментори ознайомили студентів з принципами планування проєкту, управління процесами, технологіями розробки. Поступово і впевнено наближається час інтерактивних практичних занять.

Менторами цього тижня виступили: Сергій Шиман (COO, UniSend), Дмитро Майданюк (COO, Databrain), Тетяна Булана (директор Noosphere Engineering School).

На початку занять ми поспілкувалися з Сергієм Шиманом і дізналися, яку програму для студентів він підготував: «Я розповім про гнучкі і негнучкі методології, про управління проєктами в контексті Scrum. Ознайомлю з технічними інструментами, які дозволяють налагодити і організувати процес. Очікую, що після цього у хлопців більш точне розуміння того, чому це важливо, чому про це потрібно думати, навіщо це детально вивчати, якщо вони хочуть стати крутими проєктними менеджерами. Побажання хлопцям: не боятися пробувати незвідане, вчитися впродовж усього свого життя і бути зухвалим».

Заняття пройшли жваво, студенти не залишали менторів без питань. Вже через тиждень стартують практичні заняття, на яких хлопцям знадобляться всі теоретичні знання, яким навчили їх наші ментори.