«Гарний початок - половина справи»

14.10.2014 16:07

7 жовтня стартував другий набір програми «Проєктний менеджмент» Noosphere Engineering School. 40 учасників пройшли складний конкурс, і в найближчі 10 тижнів навчатимуться втілювати в життя свої IT-ідеї.

На відкритті програми студенти познайомилися з топ-менеджментом компанії Noosphere. Михайло Рябоконь, COO Noosphere, виступив з презентацією компанії, а Юрій Лецер, COO Noosphere Nest, поділився знаннями про ключові поняття проєктного менеджменту та ознайомив студентів з принципами аналізу і побудови бізнес-моделей.

Спочатку трохи нерішучі і скуті студенти, вже до кінця першого заняття змогли показати свої найкращі якості і не залишили наших менторів без питань, часом навіть каверзних. Тому кава-брейк пройшла в живому неформальному спілкуванні.

Ми поспілкувалися з кількома студентами, щоб дізнатися, що їх зацікавило в програмі «Проєктний менеджмент»:

Андрій Селіванов:

«Компанія Noosphere спонсорувала мене, коли я брав участь у Всеукраїнській літній комп'ютерної школі «Олімп». В результаті такої співпраці мене запросили взяти участь в Noosphere Engineering School.

Хочеться більш детально розібратися з поняттям «Проєктний менеджмент». Цікаво було б також взяти участь в інших лабораторіях Інжинірингової школи».

Максим Слодзік:

«Під час першої лекції вже з'явилися ідеї, пов'язані з освітньою системою, а також проєктуванням і менеджментом. Сподіваюся, що через 1,5-2 роки прийду в Школу з чудовою ідеєю і напрацьованим проєктом і підкорю всіх =) Є вже своя команда одногрупників, але вони не прийшли в Інжинірингову школу. У наступному наборі обов'язково візьмуть участь!»

Співробітники компанії Noosphere також не упустили можливості взяти участь в програмі «Проєктний менеджмент». Не тільки в якості менторів, але і в ролі студентів.

Альбіна Фотина:

«У роботі доводиться багато стикатися з продуктовими завданнями, деякі аспекти нашого проєкту вимагають інноваційних підходів.

Я за освітою не менеджер, не економіст і не фінансист, і з цим не пов'язана. Тому й прийшла сюди, так як хочеться розвиватися. Тут розповідають те, чого я не знаю, і з чим незнайома. Я прийшла сюди за знаннями і натхненням!».

Незабаром стартують практичні заняття в рамках програми, і у наших учасників буде відмінна можливість проявити всі свої таланти. Попереду багато нового і цікавого. Слідкуйте за новинами на нашому сайті noosphereengineering.com і на наших сторінках у соціальних мережах.

Нагадуємо, що скоро відбудеться відкриття нової лабораторії «Робототехніки і електроніки». Заявки на участь приймаються до 3 листопада. Дізнатися більше та приєднатися до програми можна за посиланням.