Літня школа. Львів 2014 рік

09.07.2014 00:00

"Найкращий час для саморозвитку - звичайно ж, літо"

Тому компанія Noosphere спільно з Інжинірингової школою на базі Львівського Національного Університету ім. І. Я. Франко організували Літню школу в рамках IV міжнародної науково-практичної конференції «Бази знань і їх місце в становленні економіки знань сучасного інформаційного суспільства», яка проходила з 7 по 9 липня.
В її роботі взяли участь студенти з декількох областей України, а саме таких міст як: Ужгород, Харків, Вінниця, Тернопіль та Дніпропетровськ. Спікерами, за вже сформованою традицією, виступили представники топ-менеджменту компанії Noosphere і професорсько-викладацький склад провідних українських і зарубіжних університетів.

Не будемо голослівними, нехай про школу і конференції розкажуть учасники!

Євген Гіроль, Ужгородський національний університет:

«Маса нових вражень, знайомств, цікавої інформації - дякую за все це Організаторам! Конференції такого уровня - рідкість для України. Усі доповіді були на актуальні теми, більшість мали наукове підґрунтя. У цілому все організовано відмінно! Єдине побажання - частіше проводити подібні заходи =) Дякую всім організаторам та учасникам за чудово та продуктивно проведений час. Сподіваюсь на співпрацю у майбутньому!».

Олександр Старцев, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна:

«Море прекрасних вражень! Дякую за чудову нагоду налагодити нові робочі та дружні контакти. Зовсім не сподівався на такий солідний філософський контекст конференции та школи, я по-новому для себе відкрив вчення Вернадського з практичної точки зору. Особливо мені сподобались Виступи Ігоря Ханіна та Макса Полякова, а також представників академічної науки (Л. Любчика і Н. Глибовцем) - запрошуйте їх при нагоді частіше! В Україні досі дуже потужні математичні, фізичні, медичні школи. Було б шкода, якби їх потенціал був повністю втрачений. Добре, що нарешті збільшується потреба бізнесу в науці для виробництва сучасного високотехнологічного продукту».

Ігор Мороз, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, лідер рейтингу першої програми «Проєктний менеджмент» Noosphere Engineering School:

«Хотілося б висловити величезну подяку за можливість участі в науково-практичній конференції! Конференція пройшла дуже продуктивно і залишила вагомий внесок в кожному з нас! Не кожен день у студентів випадає можливість послухати виступи професорів університетів, доповіді практиків у сфері інформаційних технологій, працівників і топ-менеджерів Noosphere, отримати таку кількість їжі для розуму і роздумів! Це були дуже продуктивні два дні для мене особисто, обрані нові вектори розвитку! З'явилися нові знайомства, які, я впевнений, переростуть в дружні і трудові відносини! Тепер залишилося рухатися в обраному напрямку і внести свій вклад в нашу спільну справу! Величезна подяка організаторам і виступаючим, все пройшло на вищому рівні!».

Тарас Чутора, Ужгородський національний університет:

«Просто немає слів, конференція просто чудова. Я получил масу приємних вражень, багато нових знань, познайомився із прекрасними людьми и знайшов нових друзів. Щиро вдячний організаторам. Я їздив на різні конференції різного рівня, але на жодній з них не зустрічав такої чудової організації та таких приємних організаторів. Я глибоко вражений рівнем і широтою доповідей, представлених на конференції. Я вперше бачив суміш філософії, науки, IT та бізнесу. Я щиро надіюсь на подальшу співпрацю».

Анастасія Яровенко, Вінницький національний технічний університет:

«Повернулась додому з Літньої школи з найкращими враженнями. Надзвичайно задоволена, що отримала можливість познайомитися з її учасниками та організаторами. Дізналася багато нових промов для себе на конференції й просто зі спілкування з учасниками. Це був дійсно цікавий досвід для мене, він дав мені поштовх для саморозвитку: я по-новому оцінила себе, свої знання, дещо змінилося ставлення до університетської освіти. Я дуже задоволена, що відвідала цей захід і вірю, що деякі слова, які зачепили, не забудуться, а отриманий досвід і знання допоможуть у майбутньому. Дякую всім за чудово проведений час!».