Поступово переходимо від теорії до практики

24.10.2014 19:05

«Вміння щось робити до кінця - одне з властивостей хорошого стартапера».

З наступного тижня наші студенти відчують себе в ролі справжніх стартаперів та перевірятимуть свої ідеї на життєздатність під керівництвом менторів.

Заключний тиждень теоретичного блоку програми «Проєктний менеджмент» пройшов цікаво і плідно.

У вівторок нашими менторами виступили Любов Зіміна та В'ячеслав Савченко. Вони ознайомили студентів з принципами відстеження параметрів проєкту, управління ризиками, рекомендованими метриками для IT-проєктів.

Любов Зіміна: «Мені здається, що у наших студентів великий потенціал. Всі вже думками десь в своїх проєктах. Вони уважно слухали, вникли, задумалися, після чого ставили багато цікавих і правильних питань. Бажаю студентам цікавих проєктів і успішної їх реалізації! »

У четвер, 23 жовтня Анастасія Білоус, COO TN Labs, і Антон Червоний, COO Murka, провели цікаві та пізнавальні лекції про Кремнієву долину і сучасні стартапи.

В кінці заняття ментори подарували книгу Тамари Майлс "Піраміда ефективності" студенту, який уважно слухав лекції і зміг відповісти на питання про те, який був стартовий капітал компанії Hewlett-Packard. Ним став Владислав Хаитов, давши правильну відповідь: "$538".

В учасників програми буде можливість продемонструвати вміння працювати в команді під безпосереднім керівництвом менторів. Ментори направлять сили і енергію команди в потрібне русло, щоб результат перевершив навіть найсміливіші очікування початківців фахівців. Побажаємо їм злагодженої і активної роботи!