Старт практики або нове застосування для квіткового горщика

03.11.2014 11:45

«Теорію, як показує практика, вчити, все-таки, треба»

А хто як засвоїв теорію Noosphere Engineering School ми дізнаємося протягом наступних 6 тижнів.

28 жовтня стартували практичні заняття програми «Проєктний менеджмент». Перше заняття почалося з того, що всі 40 студентів розділилися на 6 команд, які протягом 6 тижнів будуть генерувати і втілювати в життя свої ідеї. Після цього відбулося знайомство, в процесі якого кожному учаснику програми потрібно було відповісти на 4 питання:

1. Як вас звати?

2. Ваш ВНЗ/спеціальність?

3. Ваші захоплення.

4. Придумайте оригінальне застосування горщика для квітів.

В ході знайомства ми дізналися, що крім навчання в ВНЗ і роботи у наших студентів є цікаві захоплення. Наприклад: сноуборд, кулінарія, гра на барабанах, фотографія, гірські лижі, велоспорт, йога, здорове харчування.

Відповіді на четверте питання також були досить оригінальними і непередбачуваними. Нові застосування горщика для квітів від наших студентів - будівельна каска, скарбничка, барабан, каструля і навіть сховище для віддалених зубів (ноу-хау від Романа Мальчугіна, стоматолога за професією).

На першому тижні студенти визначилися з ідеями своїх проєктів в цьому їм допомагали наші ментори - Сергій Шиман, Юрій Лецер, Антон Червоний, Антон Протас і Світлана Усович. На другому тижні учасники програми повинні визначитися з видами досліджень та типами моделей. Після цього їм відводиться 4 тижні на реалізацію проєкту. Для цього їм необхідно скласти пакет документів - техніко-економічне обґрунтування, бізнес-моделі, карту емпатії і підготуватися до презентації.

На 5-6 тижні в учасників буде можливість попрактикуватися з ідеями студентів програми «Мікроконтролерні пристрої».

Протягом всього курсу кожен з майбутніх фахівців PM буде оцінений своєю командою, а також менторами за такими критеріями - працездатність, активність, презентація. Три кращих студента отримують золотий, срібний і бронзовий сертифікати Noosphere Engineering School, а також можливість стати співробітником компанії Noosphere.