Новосілля Noosphere Engineering School!

02.04.2015 15:41

"Home, sweet home"

Ми довго до цього йшли, готувалися, переживали і не спали ночами. У підсумку це сталося - лабораторії Noosphere Engineering School відкриті!

1 квітня в стінах 9 корпусу ДНУ ім. О. Гончара зібралися топ-менеджери Noosphere і представники ректорату ДНУ для урочистого відкриття нових лабораторій Noosphere Engineering School. Тепер офіційна адреса нашої школи - г. Дніпропетровск, ул. Наукова, 13, 1 поверх, ліве крило.

У той же день першими гостями школи стали випускники попередніх програм "Проєктний менеджмент" і " Мікроконтролерні пристрої". Вони отримали сертифікати про закінчення школи і дружно скуштували святковий торт.

Всі гості особисто познайомилися з новим помічником школи - роботом NAO. Він уже встиг підкорити серця відвідувачів першого фестивалю робототехніки в Дніпропетровську.

Незабаром в стінах нашої школи студенти нових програм будуть генерувати і втілювати в життя свої ідеї. Хочеш стати одним з них? Клікай на "Приєднатися" і заповнюй бланк заявки. Ми раді вітати всіх, хто готовий до відкриттів та інноваційних проривів. Стеж за нашими новинами.