Проєкти презентовані. Попереду випускний

16.12.2014 00:00

«Божевільні ідеї - це як погані гравці на майданчику: якщо їх надихнути, вони стають геніальними».

Цікаві та в деякій мірі нестандартні ідеї проєктів представили наші студенти на презентації проєктів лабораторії проблематики IT-систем. Протягом 10 тижнів наші учасники вчилися працювати в команді, генерували ідеї і розробляли бізнес-моделі. А на фінальному занятті представили плоди своєї праці. Проєкти вийшли різноманітними, але об'єднувало їх творців одне - чітке розуміння того, чого вони хочуть досягти і як вони планують цього домагатися.

11 грудня наші ментори визначили кращий проєкт другого набору програми «Проєктний менеджмент». І в цій статті ми хочемо познайомити вас з усіма божевільними ідеями наших учасників.

5 місце зайняла команда «Math.Coffee.Programming» зі своїм проєктом «Fast Translated Subtitles». Це платформа для взаємодії фрілансерів-перекладачів та власників іноземного медіа-контенту. Завдяки платформі фрілансери отримують стабільний і легкий потік роботи, замовники - можливість розширити аудиторію своїх передплатників, а користувачі - якісний і читабельний переклад.

4 місце дісталося команді «ATORI» і їх проєкту «3D online atelier». З його допомогою кожен зможе моделювати і приміряти на себе різні фасони одягу, а також замовляти красивий, зручний і практичний одяг з урахуванням індивідуальних особливостей фігури в ательє по всьому світу.

На 3 місці команда «SmartCall» з однойменним додатком. У його функції входить підрахунок статистики витрат на послуги мобільного зв'язку, підбір оптимального тарифного плану. Подібні програми вже існують, але для України це новинка. Крім того хлопці поліпшили функції.

2 місце - гра «VirtVille» - розрахована на багато користувачів соціально-економічна стратегія для мобільних платформ Android/IOS. У гри є особливість - завдяки інтеграції з Google-картами вона дозволяє побудувати новий і кращий віртуальний світ на основі реального.

А переможцем стала команда «Unicorn Brotherhood» c проєктом «Challenge UP!». Це портал, учасники якого можуть обмінюватися "Челленджами", проводити різні промо-акції в оригінальній формі і брати участь у флешмобах і соціальних іграх. Хлопці вже почали втілювати проєкт у життя, і знайшли перших партнерів - організація "Street workout".

Вітаємо команду «Unicorn Brotherhood» із заслуженою перемогою. Бажаємо всім учасникам легкої та успішної реалізації ідеї!

Вручення сертифікатів учасникам і визначення трьох кращих студентів другого набору програми "Проєктний менеджмент" відбудеться на урочистому відкритті лабораторій Noosphere Engineering School в лютому 2015 року.