Зустрічайте Noosphere Engineering School в місті Рівне!

06.05.2018 00:00

23 квітня відбулось відкриття лабораторії Інжинірингової Школи в місті Рівне, на базі Національного університету водного господарства і природокористування.

Тепер студенти всіх ВНЗів міста, молоді дослідники, інженери і розробники можуть реалізувати свої ідеї в лабораторії аналітики супутникових даних.

Лабораторія Школи в місті Рівне відкрита спільно з членом Асоціації Noosphere компанією EOS, яка спеціалізується на обробці і аналізі зображень Землі із супутників.

На відкритті Максим Поляков, засновник Асоціації Noosphere і Noosphere Engineering School, особисто привітав студентів і запросив усіх бажаючих приєднуватись до дослідницьких груп Школи, разом створюючи технологічне майбутнє країни.

Серед найближчих планів команди – реалізація проєктів:

«Відкриті дані. Підтримка громад», спрямований на розробку методів моніторингу водних об’єктів, лісових ресурсів, оцінки ризиків надзвичайних ситуацій на водних об’єктах.

«Оцінка вологості ґрунтів» - програмний комплекс, призначений для фермерських господарств, с/г компаній і корпорацій,  що дозволяє планувати оптимальне зрошення з метою досягнення максимальної врожайності.

«Big Meteo Data Analytics» - система, яка зможе надавати інформаційну підтримку державним, освітньо-науковим, суспільним і бізнес-проєктам стосовно змін клімату, впливу об’єктів людської діяльності на навколишнє середовище.

На заході також були присутні Віктор Степанович Мошинський, ректор НУВГП, і Ольга Степанченко, директор Лабораторії Інжинірингової Школи в місті Рівне.

Запрошуємо студентів і випускників ВНЗів, зацікавлених у створенні власних проєктів на базі нашої лабораторії у Рівне.

Приєднуйтесь до наукомістких і високотехнологічних проєктів у сфері космічних досліджень і інформаційних технологій!