Другий студентський космічний турнір Star Track від Noosphere

07.05.2018 16:24

Noosphere Engineering School запрошує студентів, випускників, молодих дослідників, університетські команди взяти участь у Другому студентському космічному турнірі Star Track і реалізувати власну ідею проекту в сфері космічних досліджень.

У 2018 року ми розширюємо тематики турніру:

CanSat
Ракета-носій CanSat
Дослідницький ракетний комплекс
Freestyle, при наявності оригінальної ідеї і нових функціональних можливостей, без обмежень по проектним параметрам.

Призовий фонд: 5 000 грн.

Детальне технічне завдання і вимоги доступні за посиланням.

В результаті пітчинг-сесії журі оберуть переможців, які отримають можливість підготувати прототип проекту до тестування. Витрати на розробку прототипу покриваються організаторами турніру, або переможці отримають пропозиції з реалізації проекту.
Нагадаємо, в грудні 2017 року в першому турнірі Star Track перемогли 5 команд. 13 найбільш ініціативних студентів увійшли до складу проекту "Студентська ракета" і взяли участь у розробці і запуску ракета-носіїв надлегкого класу і тестового прототипу супутника CanSat, який відбувся 16 квітня 2018 року.

Для участі командам * необхідно:

Подати заявку на участь до 02.06.2018. Форма подачі заявки.
Підготувати тези доповідей, скорочену версію презентації та надіслати за адресою [email protected]. Технічне завдання та вимоги доступні за посиланням.
09.06.2018 на фінальній пітчинг-сесії презентувати рішення команди.
* Команда може складатися з 1 людини;
** Брати участь можуть студенти, випускники ВНЗ та всі бажаючі. Вікових обмежень немає. До складу команди обов'язково повинні входити студенти або аспіранти. Організатори покривають витрати на проїзд учасників з інших міст (2-3 чол.).

Місце проведення: Дніпро, вул. Наукова 12, корпус 13, фізико-технічний факультет ДНУ ім. О. Гончара, кафедра космічних інформаційних технологій, 3 поверх.

Питання надсилайте на електронну адресу: [email protected]

Реєструйтеся і слідкуйте за новинами у групі заходу!