Президент України ознайомився з проектами Школи

23.05.2018 00:00

17 травня Президент України Петро Порошенко відвідав Дніпро з робочим візитом, в рамках якого побував на відкритті R&D центру американської компанії Firefly Aerospace.

Максим Поляков, засновник Firefly Aerospace і співзасновник Noosphere, провів екскурсію по підприємству, представив Президенту експериментальне виробництво, 3D-принтер, який виробляє елементи ракетних двигунів, електрореактивний двигун.

Головний офіс Firefly Aerospaсe, знаходиться в Остіні (Техас), а український центр проводить експериментальні розробки у сфері технічних і природничих наук, будучи єдиним підрозділом за межами США.

Глобальна мета компанії - проектувати легкі ракети-носії, які зможуть запускати супутники та здешевлювати можливості освоєння космосу.

Так, нещодавно, Firefly оголосила про запуск своєї першої ракети-носія в 2019 році. Зараз інженери вже розробили дві ракети - Alpha і Beta.

Петро Порошенко наголосив на унікальності розробок, над якими працює Firefly, і високий технологічний рівень українського R&D центру компанії.

Незважаючи на суворий регламент, Президент в ході екскурсії зацікавився проектами Noosphere Engineering School і приділив увагу стратегічно важливим для країни розробкам.

Так, Петро Порошенко ознайомився з проектом ArtOS - системою управління вогнем артилерії. Програмне та апаратне забезпечення системи розроблялося в стінах Школи і використовується військовими нашої країни з 2015 року. ArtOS створений з метою технологічного вдосконалення Збройних сил України і призначений для оптимізації використання наявних вогневих засобів ствольної, самохідної, реактивної артилерії, а також ракетних і мінометних батарей.

Нагадаємо, що раніше глава держави високо оцінив розробку ArtOS, яку використовують в своїй практиці вже близько 70% органів управління ракетних військ і артилерії.

Президенту також представили мобільний додаток Моя Поліція - My Pol, який розробили в Noosphere Engineering School для забезпечення швидкої і своєчасної комунікації свідомих громадян з поліцією.

Користувачі мобільного додатку можуть:

  • викликати допомогу 24/7 одним дотиком, завдяки функції SOS;
  • брати активну участь в роботі поліції - оцінювати роботу поліцейських і допомагати в розслідуваннях;
  • знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги;
  • стежити за останніми новинами і терміновими повідомленнями від поліції.

Презентацію розробок Школи Петру Порошенко провели Дмитро Подворчанський, СЕО проекту «Моя Поліція», а також Сергій Моїсеєв, Project Manager в ArtOS.

Для команди Noosphere Engineering School велика честь продемонструвати Президенту наші інноваційні проекти.

Дякуємо за надану можливість і з посиленою мотивацією рухаємося далі!