У лабораторіях Школи відбулася "Ніч інженерних ідей"

13.09.2018 11:47

12 вересня відразу в трьох локаціях Інжинірингової Школи Noosphere проводили відкриту зустріч "Ніч інженерних ідей". У Дніпрі, в Рівному та в Черкасах команди лабораторій знайомили гостей заходу зі студентськими стартапами, анонсували вакансії в поточних проектах, презентували подальші плани розвитку і обговорювали з учасниками зустрічі можливості ефективної співпраці.

Так, школу в м. Рівне відвідали 22 студента, в м.Черкаси - 25, а в м. Дніпро зібралися 55 гостей. Керівники лабораторій розповіли, що місія Noosphere Engineering School - сформувати майданчик, де студенти, аспіранти, молоді вчені будуть реалізовувати свої задумки, втілювати теоретичні знання на практиці, обмінюватися думками і проектувати інноваційні продукти.

В ході онлайн вебінару студенти з Черкаського державного технологічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара отримали можливість привітати один одного і познайомитися з розробками колег.

У продовженні вечора гості школи дивилися пряму трансляцію презентації компанії Аpple, яка представила відразу три моделі iPhone і смарт-годинник Apple Watch Series 4. Учасники вечора віртуально відвідали каліфорнійський кампус компанії, дізналися про вражаючі новинки і можливості гаджетів Аpple, а також обговорили ефективність поточних розробок в лабораторіях школи, в порівнянні з аналогами ключових гравців індустрії.

Дружнє спілкування під час pizza-party стало фундаментом для плідної співпраці студентів і команди Noosphere Engineering School в трьох містах України, а анонси поточних вакансій послужили сильною мотивацією приєднатися до інженерної творчості для багатьох гостей!

Крім того, керівники лабораторій розповіли про плани і майбутні проекти, роботу над якими буде розпочато найближчим часом.

Наприклад, в лабораторії м. Дніпро очікуються відразу три нових проекти:

  • Виготовлення оновленої версії Power Box - приладу для підзарядки і зберігання мобільних пристроїв, призначеного для використання в громадських місцях
  • Проект «Laser clock»
  • Проект «Tracker»

Не пропускайте наші статті, стежте за проектуванням інноваційних стартапів і ставайте учасниками заходів школи!