Команда "Студентської ракети" створює другу ракету

05.06.2018 13:12

Команда проекту "Студентська ракета" продовжує активно працювати над створенням другої студентської ракети-носія мікросупутників CanSat, виробу "Калібр 85".

Для цього, команда під керівництвом досвідчених менторів з ретельністю виконує планові завдання і проводить експерименти:

Так, в квітні відбувся тестовий прожиг двигуна альтернативного ступеня ракети “Калібр 75-ФС”. Випробування цього двигуна проводилося вперше. Під час роботи він вийшов на режим і показав тягу 150 кг, але стався швидкий прогар теплоізоляції. Перевищення робочого тиску прискорило цей процес.

Відзначимо, що при нормальній роботі з таким двигуном ракета калібром 80 мм зможе розігнатися до швидкості більше двох махів і піднятися на висоту понад 6 км.

Відео тестового запису є тут.

Потім, на початку травня, студенти успішно виконали першу операцію з виготовлення двох тестових двигунів 5000 Н*с - намотування корпусів.

Фотографії робочого процесу дивіться в галереї під статтею.

Нарешті, згідно з програмою створення перспективних студентських ракет в додатках "Метео 7000", "Метео 20000" і "Надзвукова аеродинамічна лабораторія", був розроблений, виготовлений і випробуваний новий РДТТ класом 5000 Н *с.

Студенти і керівники проекту підготували оснащення виробництва паливних шашок, виготовили корпуси, розрахували теплоізоляцію і соплові блоки, справили збірку двигуна. Ці випробування пройшли успішно.

Команда "Студентської ракети" регулярно проводить роботу над помилками, адже головна мета учасників проекту полягає в тому, щоб навчитися у досвідчених менторів Noosphere Engineering School проектувати і запускати супутники або тестові ракети самостійно.

Хлопці не тільки активно працюють над наступним етапом проекту, але і представляють свої розробки на конкурсах. Так, 9 червня відбудеться Другий студентський космічний турнір Star Track, де студенти, випускники та молоді дослідники презентують свої проекти в сфері космічних досліджень та поборються за можливість підготувати прототип до тестування.

Бажаємо команді натхнення і чекаємо результатів наступних випробувань!