Візит ПРООН до київських лабораторій Noosphere Engineering School

26.10.2021 18:35

В межах ініціативи "Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади програми ПРООН із відновлення та розбудови миру" відбулась низка навчальних візитів до Києва та Київської області керівників військово-цивільних адміністрацій, голів та спеціалістів органів місцевого самоврядування територіальних громад Донецької та Луганської областей. Зокрема гості відвідали наші лабораторій на базі КНУ імені Тараса Шевченка і Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Керівники Noosphere Engineering School (у КНУ — Валентин Протопопов, в КПІ — Ганна Сарибога) ознайомили гостей з роллю лабораторій в екосистемі університетів/

Валентин Протопопов презентував декілька проєктів, які вже вдалося успішно реалізувати за підтримки Noosphere Engineering School: «Студентська ракета» — перша в України надлегка ракета, сконструйована й виготовлена студентами ДНУ (м. Дніпро), яка була успішно запущена на висоту 6 500 м, а також було зроблено спробу запуску на висоту 40 000 м; система екстреного виклику поліції MyPol, яку взяло до використання МВС України; унікальний комплекс управління вогнем артилерійських підрозділів ArtOS та інші.
 


Для довідки.

Захід проводитиметься в межах програми "Добре врядування та участь громадян у зміцненні засад правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної єдності на території Східної України" за фінансової підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), уряду Данії та Швейцарського агентства розвитку та співробітництва.