Прем‘єра проєктів Noosphere Engineering School для прем‘єр-міністра України

27.05.2021 18:32

Noosphere Engineering School познайомила прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із розробками студентів ДНУ ім. Олеся Гончара.

27 травня під час робочої поїздки у Дніпро прем’єр-міністр України відвідав виробництво компанії Flight Control. У рамках цього візиту відбулась виставка соціальних і науково-технологічних проєктів громадської організації «Асоціація Ноосфера» — серед яких була й Інжинірингова школа Noosphere.

Денис Шмигаль ознайомився з нашими проєктами, які зараз реалізуються у дніпровській лабораторії Noosphere Engineering School, що діє на базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, а також із діяльністю Noosphere Engineering School в цілому.


РОЗРОБКИ, ЯКІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ВИСТАВЦІ

Розумна крапельниця Infusion Light, яка покликана полегшити роботу молодшого медичного персоналу. Пристрій Infusion Light доповнює звичайну крапельницю та спрощує процедуру внутрішньовенних ін'єкцій. Його використання дозволить контролювати обсяг, швидкість і час введення ліків. Тому медсестрі не потрібно буде постійно заглядати в палату, а пацієнтові хвилюватися і лежати зайвий час із голкою в руці.


Високоточний прилад для вимірювання якості повітря MonAir та система моніторингу якості повітря YourAirTest. Мобільний додаток YourAirTest створений для тих, хто турбується про якість повітря, яким ми дихаємо на вулицях міст. Він надає користувачам інформацію про склад і якість повітря в Україні й в усьому світі відповідно до міжнародних стандартів AQI (індекс якості повітря).


 

Студентський стартап Demi, який створює мобільні додатки доповненої реальності. Команда Demi добре відома мешканцям Дніпра, адже саме вони створили інтерактивні AR проєкти для Gararin Park, Дніпровського планетарію та Музею історії Дніпра.


Невидима сигналізація для велосипедів WheelKeep, оснащена з GPS-трекером для захисту велосипедів від крадіжки — розробка студентів ДНУ ім. Олеся Гончара. Вона складається з апаратного модуля й мобільного застосунку. Модуль монтується у рульову колонку велосипеда (повністю невидимий ззовні), а застосунок дає змогу бачити його геолокацію. Якщо хтось чіпатиме велосипед без відома власника, той отримає push-сповіщення на смартфон. Команда WheelKeep вже виготовила 5 зразків свого пристрою і проводить бета-тестування.


 

Студентська ракета (Rocketry Agency) — проєкт зі створення і запуску ракети-носія легкого класу з висотою польоту понад 100 км силами студентів фізико-технічного факультету ДНУ при підтримці ГО "Асоціація Noosphere", а також менторів і експертів Інжинірингової форми Noosphere.


Розповідали й про проєкти-"випускники" Noosphere Engineering School — мобільний додаток для екстреного виклику поліції My Pol і система управління вогнем артилерії ArtOS, які були спроєктовані та реалізовані саме у дніпровській науково-технічній лабораторії.


Про локацію заходу

Компанія Flight Control є частиною екосистеми ракетно-космічних проєктів Noosphere, заснованої Максом Поляковим. 


 


Ми раді можливості поспілкуватися із учасниками виставки та побачити зацікавленість у наших розробках. Відкритість до нових технологій та інтерес до нашої діяльності справді надихає.