Noosphere Engineering School — кращий соціальний проєкт 2018 року!

18.12.2018 15:46

Noosphere Engineering School удостоїлася нагороди «Кращий соціальний проект року за версією Social Project Awards 2018 у номінації: Освіта». Ми зайняли перше місце і увійшли в топ 100 найбільш значущих соціальних проектів України.

8 грудня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулася церемонія нагородження кращих соціальних проектів України за версією щорічної всеукраїнської премії Social Project Awards. Фінальному заходу передував конкурсний етап, в якому взяли участь 410 соціальних проектів з усієї України в таких номінаціях: спорт/здоровий спосіб життя, медицина і охорона здоров'я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідеї, культура, екологія, урбаністика, волонтерство, освіта.

Відбір проектів складався з 2 етапів: оцінювання ідей, яке проводили 19 експертів, а також народне онлайн голосування на сайті премії, де взяли участь понад 30 000 чоловік.

Підсумкова оцінка за проектом підсумувала бали експертів і результати голосування.

Інжинірингова Школа була представлена ​​в номінації «Освіта», де за перемогу змагалися ще 61 проект. В результаті конкурсу, члени журі не тільки визнали Школу одним з найбільш значущих соціальних проектів України, а й нагородили званням «Кращий» в сфері освіти.

Пишаємося нашою командою, дякуємо усім причетним і обіцяємо ще більше крутих перемог!