Третій студентський космічний турнір Star Track

12.12.2018 15:05

Є ідея стартапу в сфері космічних досліджень?

Чи відчуваєте, що саме ви повинні приєднатися до масштабної місії підкорення космосу?

Або, можливо, ви - майбутній співробітник компанії Firefly Aerospace, яка була обрана NASA для відправки апаратів на поверхню Місяця?

Запрошуємо студентів, молодих дослідників та університетські команди взяти участь у Третьому студентському космічному турнірі Star Track!

Презентуйте свій проект і отримайте можливість протестувати прототип на базі і при повній підтримці Noosphere Engineering School.

Детальне технічне завдання і вимоги доступні за посиланням.

Тематики турніру:

1. CanSat
2. Ракета-носій CanSat
3. Дослідницький ракетний комплекс
4. Freestyle, при наявності оригінальної ідеї і нових функціональних можливостей, без обмежень по проектним параметрам.

Призовий фонд: 5 000 грн

Для участі командам * необхідно:

1. Подати заявку на участь до 21.12.2018.
2. Підготувати тези доповіді, скорочену версію презентації та надіслати за адресою [email protected].
3. 22.12.2018 на фінальній пітчинг-сесії презентувати рішення команди.
* Команда може складатися з 1 людини;

** Взяти участь можуть студенти, випускники ВНЗ та всі бажаючі. Вікових обмежень немає. До складу команди обов'язково повинні входити студенти або аспіранти. Організатори покривають витрати на проїзд учасників з інших міст (2-3 чол.).

Місце проведення: Дніпро, вул. Наукова 13, корпус 9, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, Noosphere Engineering School, 1 поверх, конференц-зал.

Питання надсилайте на електронну адресу: [email protected]

Нагадаємо, що в червні 2018 у турнірі взяли участь 10 команд, розділивши призовий фонд від Асоціації Noosphere, який склав 20 000 грн. Крім фінансової підтримки, команди отримали можливість працювати над реалізацією своїх проектів під керівництвом менторів Школи і консультуватися з експертами в сфері розвитку стартапів, космічних технологій, проектного менеджменту та IT.

Слідкуйте за оновленнями в групі заходу. Приєднуйтесь до інноваційних і наукомістких турнірів від Noosphere Engineering School!