Noosphere Engineering School у ЧДТУ долучається до проєкту Digital Cherkasy

07.07.2021 18:48

6 липня 2021 у Noosphere Engineering School на базі Черкаського державного технологічного університету обговорювали перспективи реалізації проєкту цифровізації Черкащини Digital Cherkasy.

До дискусії долучилися: заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, керівник програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” Девід Андерсон, заступник міського голови м. Черкаси Павло Валенчук, а також представники освіти та бізнесу регіону.

Еміль Фауре, проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв'язків ЧДТУ, підкреслив фундаментальні принципи розвитку університету на засадах цифровізації. Він зазначив:

“Технології в глобалізованому світі змінюються й удосконалюються неймовірно швидко. Саме тому університет повинен миттєво реагувати на технологічні виклики повсякдення, особливо у сфері цифровізації”
 


Керівниця лабораторії Noosphere Engineering School Cherkassy, Марина Лещенко, ознайомила гостей із концепцією та цілями Інжинірингової школи, розповіла про проєкти, які вже реалізовано нашими резидентами з використанням цифрових технологій, а також презентувала перспективні ідеї, які можуть стати успішним прикладом взаємодії освітнього й державного секторів на шляху до ефективної цифрової трансформації міста та області.

ДЕТАЛІ ПРОЄКТУ

Digital Cherkasy — проєкт із цифровізації міста Черкаси та Черкаської області, який стартував у червні 2021. Метою проєкту є створення сучасного та безпечного регіону.
Digital Cherkasy передбачає:

  • розвиток IT-інфраструктури (як окремих підприємств, так і регіону в цілому)
  • уніфікація сайтів і створення мобільних застосунків
  • використання відеосистем і штучного інтелекту
  • аналіз big data для більш ефективного управління процесами
  • автоматизація роботи місцевих органів влади
  • доступне й комфортне отримання послуг за допомогою IT-технологій тощо

Інжинірингова школа Noosphere вже має ряд напрацювань у зазначених напрямах по всій Україні, а також потужну наукову та технологічну базу, що може стати запорукою ефективного співробітництва бізнесу, влади, освіти та науки на шляху до розбудови цифрової держави.