Cтудентські проєкти на Virtual Incubation Program

26.08.2021 13:35

Стартап WheelKeep взяв участь у фіналі навчальної програми Virtual Incubation Program (VIP)

20 серпня 16 кращих команд-учасниць VIP змагалися за фінансування (грант) на розвиток проєкту від CRDF Global. Засновник та лідер WheelKeep, Павло Герман, презентував суддям розробку своєї команди — невидиму систему для захисту велосипеда від крадіжок


ПРО НАШИХ ФІНАЛІСТІВ

www.wheelkeep.bike — студентський стартап, що народився у стінах Інжинірингової школи Noosphere у Дніпрі. Наразі WheelKeep вже відкрив передпродаж першої партії своїх smart-пристроїв! 

Павло Герман — CEO проєкту та студент четвертого курсу ДНУ.
Жартома Павло називає себе Chief of Everything Officer :) Саме він координує розробку продукту, заохочує команду до злагодженої роботи, презентує проєкт на інноваційних конкурсах, переймається пошуками нових можливостей для інтенсивного розвитку проєкту, etc. etc.  
     
Respect Павлу за крутий англомовний пічт у фіналі Virtual Incubation Program. 

"Участь у програмі виявилася корисною з декількох сторін: ми покращили розуміння фінансової моделі та стратегії виходу на ринок, більш детально пропрацювали Pitch Deck для нашого стартапу. Особисто я поглибив навички англомовної презентації, це неабияк допоможе у майбутній взаємодії з англомовними інвесторами та замовниками пристроїв WheelKeep. 
Але головний здобуток нашої команди — зворотний зв'язок від менторів й особисте знайомство з ними! Зацікавленість менторів нашим продуктом і віра у наш проєкт надихає." 
— розповідає Павло. 


ДЕТАЛІ VIRTUAL INCUBATION PROGRAM (VIP).
 
VIP — це всеукраїнська навчальна програма-інтенсив для студентських та наукоємних інноваційних проєктів, яка тривала з 9 по 20 серпня 2021. VIP мала на меті надати можливості для розвитку студентам, науковцям, випускникам, соціально важливому digital бізнесу.  
 
Протягом десяти днів учасники програми відвідували вечірні онлайн-заняття з експертами: воркшопи, лекції, семінари, практикуми та мали доступ до ексклюзивної бази знань. Кожну з активностей супроводжували досвідчені українські й іноземні ментори.  
 
Окрім стартапу WheelKeep на програму VIP були відібрані ще декілька проєктів наших студентів:

  • SignalIO (Noosphere Engineering School KPI, Київ) 
  • Ibath (Noosphere Engineering School KPI, Київ) 
  • PancakeSat (Noosphere Engineering School Cherkasy) 
  • EasyMetters Noosphere Engineering School Cherkasy) 
  • YourAirTest (Noosphere Engineering School Dnipro) 
  • GuideAR (Noosphere Engineering School Rivne) 
  • Infusion Light (Noosphere Engineering School Dnipro) 
  • Custom Would (Noosphere Engineering School Zhytomyr) 
  • AR School (Noosphere Engineering School Zhytomyr)

Дякуємо організаторам Virtual Incubation Program за корисний досвід для наших команд! Головні організатори події:
 
Український хаб (Ukrainian Hub) — організація, створена для підтримки українських стартапів шляхом налагодження співпраці та зв'язків із світовими лідерами в стартап-екосистемах.  
  
CRDF Global — незалежна некомерційна організація, яка просуває безпеку, надійність і стійкість за допомогою науки і інновацій