Черкаський національний університет — новий партнер Noosphere Engineering School

17.04.2023 14:45

У квітні 2023 розпочато офіційну співпрацю Noosphere Engineering School з новим університетом-партнером в місті Черкаси, а саме — з ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Співпраця Черкаського національного університету з нашою екосистемою триває не перший рік. Ми приймали студентів Університету на локації Noosphere Engineering School Cherkasy, (Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ), проводили презентації, запрошували студентів до проєктних команд. 

Спільно з експертами ЧНУ ім. Богдана Хмельницького ми проводили низку відкритих освітніх заходів, до яких активно долучались студенти Черкащини, як то:

  • Воркшоп "GameDev – від мрії до реальності"
  • "Scrum покер" — воркшоп з планування проєктів,
  • NASA Space App Challenge
  • Startrack
  • Регіональний етап змагань з робототехніки Workskill та ін.

А також студенти Черкаського національного університету брали участь у розробці проєктів на базі Noosphere Engineering School Cherkasy: The Vane, Space development game, Smart-система дослідження стійкості рослин в модельованих вегетаційних умовах.

Настільки плідна взаємодія та ініціатива фахівців ЧНУ ім. Богдана Хмельницького переросли у рішення про відкриття віртуальної лабораторії на базі цього університету."Такі проєкти дозволяють університетській освіті бути на піку інновацій та готувати студентів до професійної реалізації. Це також розвиває інженерне мислення та формує у студентському середовищі технічну еліту майбутнього." – наголосив ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко.

Очільником відділення Noosphere Engineering School у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького став завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Віталій Дідук.

Пан Віталій і раніше опікувався студентськими проєктами, які знайшли підтримку Noosphere Engineering School, тепер співпраця буде ще більш системною.

"Можливість реалізувати власні проєкти в ході здобуття теоретичних знань допомагають розкрити потенціал студентів і заохочують їх до саморозвитку. наразі це особливо важливо, адже традиційні методи навчання все більше втрачають свою ефективність. – говорить Віталій Дідук. – Практика спільної проєктної діяльності з Інжиніринговою школою вже показала позитивні результати через зростання рівня загальної підготовки студентів, розвитку практичних навичок, soft-навичок і заохочення до самостійної роботи. Подібні осередки дозволяють на якісному рівні сформувати інтелектуальну інженерну спільноту майбутнього, здатну вирішувати реальні практичні завдання та не пасувати перед труднощами"

Бажаємо новій лабораторії Noosphere Engineering School проактивних студентів та цікавих успішних проєктів.