Міф чи реальність? Джеймі Хайнеман і Едріан Ерлінгер відвідали Школу

25.04.2017 17:46

Сила тяжіння Інжинірингової школи вимірюється рівнем синергії зусиль експертів і ентузіастів на стику науки і бізнесу. Минулого тижня у нас в гостях побували Джеймі Хайнеман, всесвітньо відомий руйнівник міфів, і Едріан Ерлінгер, керівник напрямку "Інновації і Підприємництво" в American Councils. Ці зустрічі в черговий раз підтвердили, що якщо ваші захоплення перетинаються з інноваціями та інженерними рішеннями - цікавий діалог забезпечений.

Вперше з нашими розробками Джеймі Хайнеман познайомився 22 квітня в експозоні конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, де він виступив топ-експертом. На наступний день після проведення конкурсу Джеймі відвідав Noosphere Engineering School і з величезним інтересом провів день у колі студентів: ділився досвідом, розповідав про життя, роботу і захоплення. А студенти презентували свої проєкти.

Діалог був насичений захоплюючими інженерними питаннями, відповідями, роздумами і порадами від легендарного "Руйнівника міфів". Незабутня зустріч! Thank you Jamie Hyneman from Noosphere team!

24 квітня Едріан Ерлінгер, керівник напрямку "Інновації і Підприємництво" в American Councils відвідав Школу з лекцією "Startup that matters" в рамках NASA Space Apps Challenge Dnipro.

Невелика екскурсія та презентація розробок студентів Інжинірингової школи залишили позитивні враження у Едріана: "This is really impressive. I'm afraid I have nothing to say in my presentation. Here in Noosphere Engineering School you have all the pieces together. I mean, you have models, grants, challenges, mentors ... I am shocked and very impressed! "

Тим не менш, йому було чим поділитися з учасниками. Ерлінгер розповів про необхідний базис для створення стартапу і його розвитку, про історію підприємництва, кращих світових практиках, труднощі та мотивації; про lean startup, інвестиції та багато іншого. Остання, але не менш важлива частина зустрічі - Q&A сесія і обговорення інновацій в підприємництві.

Обмін досвідом і знаннями з експертами світового масштабу відбувся. Висока оцінка наших проєктів ще більше надихнула на подальші розробки. Ми впевнені, що буде ще багато цікавих зустрічей та проєктів в майбутньому. Слідкуйте за нашими новинами!