Інжинірингова Школа тепер в Житомирі!

13.02.2019 13:16

28 січня Михайло Рябоконь, співзасновник Інжинірингової Школи, і Олег Васильович Скидан, ректор Житомирського національного агроекологічного університету, підписали угоду про відкриття Noosphere Engineering School в Житомирі!

З цього моменту в інжиніринговій лабораторії будуть активно створюватися проекти за такими пріоритетними напрямами, як Internet of Things, обробка даних дистанційного зондування Землі, космічні дослідження і Cyber ​​Security.

Незважаючи на недавнє підписання договору, вже є перші результати тестової роботи Школи в новій локації! У листопаді команда Noosphere Engineering School Zhytomyr взяла участь в онлайн хакатоні «Метеокомплект», де хлопці презентували свої рішення по створенню метеорологічного комплексу для системи управління вогнем артилерійських підрозділів ArtOs.
 

Сьогодні студенти Школи в Житомирі вже працюють над новим проектом унікальної інтерактивної пісочниці GalaSAND, який буде представлено ​​в оновленому планетарії м. Дніпро. Пісочниця призначена для вивчення і демонстрації дітям Сонячної системи, будови кожної з планет, формування їх ландшафтів з урахуванням особливостей поверхні. Крім того, розробка буде оснащена інтерактивною консоллю для ігор, а також зможе передавати тактильні відчуття за допомогою температури піску.

Команда нової лабораторії активно формується і ми запрошуємо студентів до співпраці:

  • Створюйте свій власний проект або запропонуйте ідею hardware / software стартапу, яка підкорить сучасну tech індустрію. Ми пропонуємо: сучасне обладнання, кваліфікованих менторів, юридичну підтримку, маркетингову експертизу.
  • Станьте частиною існуючих проектів, які шукають ентузіастів і молодих дослідників, які володіють інженерними, технічними і математичними навичками. Беручи участь в проекті в якості спеціаліста, ви отримаєте безцінний досвід, навички роботи в команді, спілкування з провідними експертами з різних галузей, пройдете необхідне навчання, оволодієте новими знаннями і зможете претендувати на стипендію.

Серед найближчих планів в м. Житомир - співпраця Школи з регіональним космічним центром Полісся, який буде створений на базі Житомирського національного агроекологічного університету, спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Бажаємо команді нової лабораторії інноваційних ідей, цілеспрямованих студентів та досягнень в інженерній індустрії!