Generation 3D by NES - фіналіст Meet and Code Award 2018!

23.01.2019 14:56

Проект «Generation 3D» (курс 3D-моделювання для старшокласників), організований на базі Noosphere Engineering School, обраний фіналістом в категорії «Інновації» серед 700 подібних заходів #MeetandCode.

Мета ініціативи Meet and Code - продемонструвати дітям і молоді у віці від 8 до 24 років, як за допомогою програмування та інформаційних технологій можна втілити в життя найсміливіші творчі ідеї. В цілому, в 2018 році відбулося 1100 подій у 513 містах та 22 країнах, а зі світом сучасних технології познайомилися більше 52 000 дітей і підлітків.

Цього року Meet and Code вперше нагороджує кращі події в трьох категоріях: Kick and Code (грай і кодуй), Innovation (Інновації), Diversity (Різноманіття).

Захід Noosphere Engineering School став одним з фіналістів!

Ми провели унікальний освітній курс для школярів старших класів в рамках даної ініціативи, яка здійснювалася за підтримки ресурсного центру ГУРТ, TechSoup Europe, Haus des Stiftens gGmbH і SAP. В ході проекту «Generation 3D» навчання тривимірному моделюванню пройшли 36 школярів, які навчилися проектувати 3D об'єкти, оволоділи основами конструювання 3D принтерів, підготували і реалізували власні CAD моделі. Партнером курсу виступила кафедра космічних інформаційних технологій Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

На ряду з проектами з Австрії, Великобританії та Хорватії, захід Noosphere Engineering School увійшов до п'ятірки найефективніших в категорії «Інновації», яка оцінює креативні навчальні методики і підходи в сфері IT, програмування, цифрових технологій, blockchain, штучного інтелекту і т.д.

Наступний етап - фінальна оцінка проектів членами журі Meet and Code Award, в складі якого присутні:

Бернд Вельца - виконавчий віце-президент і головний секретар з науки в SAP SE,
Анна Синичка - віце-президент TechSoup Europe (Варшава),
Клеменс Фреде - керівник відділу розвитку бізнесу та член правління Haus des Stiftens gGmbH (Мюнхен).


Бажаємо команді Школи перемоги і пишаємося нашими студентами!