Інженерні прориви здатні зробити наш світ кращим!

05.11.2014 19:01

«Хто володіє технологіями, той володіє світом».

Світ технологій активно розвивається і вдосконалюється. Стають повсякденними різні девайси, які ще кілька років тому вважалися фантастикою.

Компанія Noosphere крокує в ногу з часом і не відстає від сучасних тенденцій. На думку Михайла Рябоконь, COO, Noosphere, тільки інженерні прориви здатні зробити наш світ кращим: «Noosphere Engineering School вносить свою лепту в розвиток технологій. Одним з перших кроків стало відкриття лабораторії «Робототехніки і електроніки» Noosphere Engineering School, на основі якої буде розроблятися програма запуску технологічних та інженерних стартапів».

3 листопада Михайло Рябоконь, COO, Noosphere, і Ігор Гомілко, завідувач лабораторією «Робототехніка та електроніка» Noosphere Engineering School презентували програму «Мікроконтролерні пристрої». Її учасниками стали 24 студента. Перші 5 тижнів занять вони будуть працювати над технічним завданням. Також початківці винахідники вивчатимуть основи використання мікроконтролерів і виготовлення пристроїв на їх основі. З січня почнуться практичні заняття, на яких учасники будуть реалізовувати свої проєкти аж до готового пристрою.

Приємно зауважити, що у нас з'явилися учасники відразу двох програм - "Проєктний менеджмент" і "Мікроконтролерні пристрої". Одна з них, Марія Олійник, поділилася з нами своїми очікуваннями: «Я аспірантка фізико-технічного факультету. Крім того працюю з дітьми - навчаю їх Lego-робототехніці. Мені завжди хотілося програмувати мікроконтролери, мікросхеми. Тому й прийшла сюди за знаннями. Від курсу очікую потрібних навичок і багато практики - всього того, чого, на жаль, нам не може дати університет. Своїм однокурсникам бажаю самовдосконалюватися і засвоювати кожне слово від викладачів, адже це професіонали своєї справи».

Ми приєднуємося до побажань Марії і віримо, що наші студенти стануть новим відкриттям в світі високих технологій!